reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Cześć boomki :)
Mam 24 lata i myśle o dziecku jednak czuje społeczna presję ze to za wcześnie ... zaczęłam kolejne studia i chciałabym je skończyć dlatego planuje w przyszłym roku vel za półtorej wtedy zostanie mi jeszcze 1.5 roku studiow ale już o wiele lżejszych tematycznie. Trochę wkurza mnie to społeczne podejście, mam PCoS i teoretycznie powinnam zdecydować się już dawno jednak wszyscy mówią na dziewczyny w tym wieku ze to wpadka... moja matka urodziła mnie mając 21 lat jednak odkąd pamietam ma toksyczny wpływ na mnie. Boje się ze będę taka matka jak ona i ze rodzice będą sterczeć nad ciąża a później nad moimi dziećmi z pouczeniami... boje się tez ze nie dam rady na studiach pogodzić tego- przy badaniach ginekologicznych często jeśli już pojawia się owulacja to pokazują się 2 jajeczka !
Poradzcie jak zachowywać się żeby otoczenie uznało ta dorosłość i nie wytykalo plecami ,,24-25-26 latki" ?! Odkładać na później czy się decydować ? Teraz to moda na ciąże między 30-40 ... dokąd ten świat zmierza ...
 
reklama
Askakanka ja właśnie jestem w 40 tygodniu ciąży, na dniach rodze, mam 21 lat a mój mąż 35, ale nikt jakoś nam nic nie wytyka palcami. jestem na studiach, moja mama również mnie urodziła w wieku 21 lat i była straszna hetera, bez możliwości sprzeciwu. Ale teraz ma już inne podejście, nie może się doczekać wnuka.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja właśnie pisałam wcześniej ze urodze dziecko, termin lada dzień... urodziłam 10.07 o 00:08 brzdaca 56 cm i 3450 g ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja urodziłam jeszcze z 21 na liczniku :) moje dzieciątko jutro kończy równe 3 miesiace a ja za 6 dni już 22 lata kończę :-)

 
reklama
Do góry