reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Czekaj na wynik z krwi, bo testy z apteki nie zawsze pokazują prawdę.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czekaj na wynik z krwi, bo testy z apteki nie zawsze pokazują prawdę.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli jest ciąża to test "nie może się mylić". Może być jedynie wykonany za wcześnie.

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
Jeśli jest ciąża to test "nie może się mylić". Może być jedynie wykonany za wcześnie.

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
Może być fałszywie dodatni. Więc nie rozumiem Twojego posta?

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może być fałszywie dodatni. Więc nie rozumiem Twojego posta?

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
A ja nie rozumiem twojego bo nie ma czegoś takiego. To są jedyne wyjątki:
Kiedy test jest pozytywny, a ciąży nie ma?

Nieprawidłowy wynik mogą powodować

ciąża biochemiczna,nieprawidłowe użycie testu ciążowego i odczytanie wyniku po zalecanym czasie.

Nowotwory pochodzenia trofoblastycznego

zaśniad groniasty,zaśniad inwazyjny,rak kosmówki,guz miejsca łożyskowego.

Nowotwory pochodzenia nietrofoblastycznego

rak piersi, pęcherza, jąder, endometrium, płuc, nerki, prostaty, trzustki, jelita grubego, odbytu, sromu, szyjki macicy, jajnika, oraz jamy ustnej.

Hubert 18.02.2015 [emoji65]
Wiktoria 06.06.2017[emoji64]
 
Czyli np masz raka, robisz test i może wyjść ciąża choć na prawdę jej nie ma, czyli fałszywie dodatni. Więc to co napisałam jest w porządku. Swoim postem to porwierdzilas, więc nie rozumiem Twojego poprzedniego ze nie może się test mylić ze pokazuje prawdziwość posiadania zarodka.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo mam pytanie co sadzicie i wypelnianiu ankiet orzez internet i zarabianiu kasy na tym ? Robila to juz kiedys ktoras z was?

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry