reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Pytałam raczej o to, czy spotkałyście się też z komentarzami ze strony osób postronnych, że jak młoda dziewczyna to musi być wpadka :D

Ja czuję się rewelacyjnie! Jedyne, co doskwiera to ból pleców wymiennie z bólem pod żebrami, ale jakoś ostatnio nawet się uciszył :)
 
reklama
Pytałam raczej o to, czy spotkałyście się też z komentarzami ze strony osób postronnych, że jak młoda dziewczyna to musi być wpadka :D

Ja czuję się rewelacyjnie! Jedyne, co doskwiera to ból pleców wymiennie z bólem pod żebrami, ale jakoś ostatnio nawet się uciszył :)
Tak spotkałam się z tym od strony sąsiadów oraz osób przechodnych.. Ja zawsze zaznaczalam zs moje dziecko było planowane i bardzo chciane to nasze oczko w głowie [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 24lata jeszcze i jestem mama 18msc synka i teraz test pokazal po raz kolejny dwie kreski

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny dawno mnie nie było. Postaram się Was nadrobic.
Mysiaka92 gratuluję!!!

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiele osób niestety jak widzi młodą dziewczynę w ciąży to myśli,że na pewno wpadka. A przecież takie mamy czasy że jedni chcą dziecko dopiero koło 30 a inni przed 20stką ;)
 
Cześć dziewczyny, można? :)
Lat 21, ciąża chciana, planowana, choć wiele osób wcale w to nie wierzy, też się z takim czymś spotkałyście? :)
26 sierpnia powinniśmy witać naszego brzdąca na tym świecie :)

hej, ja mam 23 lata, niby więcej od ciebie a też tak niektórzy w moim otoczeniu myślą :)
 
Ludzie zawsze beda gadac to co im przyjdzie na jezyk . Ja też jak zaczęłam sie starać z moim o dziecko to sie przejmowalam ale powiedziałam sobie to moje życie i ja będę decydować czego chce a nie inni a nawet jeśli to wszystkim nie dogodzisz ja jestem dumna że jestem młoda mama i jestem bardzo szczęśliwa nigdy nie będę żałować [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem czy tutaj się udzielalam czy tylko podgladalam. Hej. Jestem Ewelina i mam poród 2 miesiące przed 21 urodzinami. U nas ciężko powiedzieć czy planowane czy wpadka. Bo 'jak będzie to bedzie' i tak planowaliśmy ślub wiec trochę wcześniej czy później dziecko to bez różnicy. Męża mam 14 lat starszego.

Dzidziuś duży, ponad 2,5 kg a tydzień 35+2 ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem czy tutaj się udzielalam czy tylko podgladalam. Hej. Jestem Ewelina i mam poród 2 miesiące przed 21 urodzinami. U nas ciężko powiedzieć czy planowane czy wpadka. Bo 'jak będzie to bedzie' i tak planowaliśmy ślub wiec trochę wcześniej czy później dziecko to bez różnicy. Męża mam 14 lat starszego.

Dzidziuś duży, ponad 2,5 kg a tydzień 35+2 ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
Hej miło poznać [emoji4] moja Lena urodziła sie z wagą 3970 kg i 58 cm [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry