reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Happy to super że S taki jest :) czasem niestety jest tak, że ktoś jedzie ostrożnie i przepisowo, gdy tymczasem ktoś inny wręcz przeciwnie powodując wypadek z udziałem osoby jadącej przepisowo :-(
 
reklama
Maciejka - no niestety, ja robię drugą kawę i właśnie rozpiera mnie duma bo Dennis powiedział wreszcie pierwsze normalne zdanie i mega wyraźnie, wstał poszedł do toalety i mówi " siusiu jak tata " (czyt.na stojąc) byłam w szoku; ) moze wreszcie sie rozgada
 
HEJ.

MAGDA No no sasiadow to masz super :-D

HAPPY No to postepy są. Ja caly czas czekam az Bartek przestanie sie buntowac i zacznie mowic, bo wiem ze potrafi ale mu wygodniej zaciagnac mnie do dzbanka z piciem np i pokazac niz powiedziec.

Ja choruje dzisiaj, S w pracy do pozna, Bartek balagan robi a ja jak tylko wdtane to mivsie niedobrze robi.
 
Maciejkaa czeka za tym kontraktem a będzie wiedział w środę bo szef wraca z urlopu jeżeli nie to szuka innej bo tam przez agencję mu się nie podoba.
Wiec nie wiem czy nasz wyjazd przez to się nie opóźni . Na tą chwilę nie mogę powiedzieć że na 100 % wyjeżdżamy . P ma jeszcze 5 wyjść awaryjnych ostateczna decyzja będzie w połowie czerwca .
 
reklama
Ewi-duzo zdrowko
Sandra - powodzenia z praca dla P
Maciejka-trzymaj sie ;) mój S. Jedzie na kilka dni do pl w maju i pozniej na kilka dni w czerwcu wiec tez bede sama
 
Do góry