reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Sandra-a P. Ma prawko? Mi sie wydaje ze jak ktos jeździ odpowiedzialnie to nie trzeba go z asfaltu zbierać
Mi osobiście podoba się kawasaki ninja, i Yamaha R1 ale to już są motory dużej pojemnosci i nie dla nas ;)
 
Przy takiej mocy jakie jego były wieżysz ze jeżdżą odpowiedzialne istnieje zasada . Jeżeli się boisz i jedziesz to jedz . Jeżeli przestaniesz się bać maszyny i szybkości odpuść póki życie ci mile.
P zawsze mówił ze przy takich każdy chce poczuć adrenalinę
 
Happy a skoro taki to luz jeszcze w miarę :)) raczej myślałam o takim co osiąga nawet 3 paczki i w 3 sekundy dochodzi do setki .. mój M też o tym marzy ale NO WAY!
 
Sandra-ja mam trochę inne zdanie, bo znam S. I nie chodzi o starach a o wyobraźnię, po za tym jak pisalam te motory ktore S. Chce nie pojada więcej niz ok 120km/h
 
Tak ja pisałam o P jak raz poczuł 3 paczki na budziku to nie kręcą go jazdy mniejszymi miał ten skuter co na niego w siadał to masakra . P nie jeździ bo ma tyle oleju w głowie i ma dzieci i to go pewnie powstrzymuje.
Maciejkaa w sobotę wylatuje spowrotem niestety są małe komplikacje z ta pracą ale mamy kilka wyjść awaryjnych wiec działa dalej.
 
Ostatnia edycja:
Sandra-S. Juz jeździł i to nie raz, kiedys byl kilka razy nawet poszaleć na torze ale on stwierdził że o tego nie potrzebuje, po za tym ufam mu w 100% ale kazdy robi co chce ;)
Ja mówię zawsze, wszystko jest dla ludzi ale wszystko z umiarem
 
Olka dokładnie , ja P w tej kwestii nie ufam widziałam , jechałam z nim i wiem ze on nie odpuści co do tego dlatego ja mówię nie może sobie kupić ale replikę w kiosku i położyć na półkę . Ha ha . Chyba żeby kupił sobie taką ale tak jak mówisz do 120 . Ale to nie przejdzie u P żeby miał takie myślenie jak S to co innego . Ale wiem ze on jest świadomy tego co prędkość może zrobić 2 razy się udało za 3 może tego szczęścia nie mieć.
 
reklama
Sandra- wiesz jak S. On odpowiedizalny 3 razy bardziej niz inni, autem tez grzecznie i przepisowo, mowi ze dosyć wypadków sie na oglądał, raz byl swiatkiem wypadku na autostradzie i widział kilka trupów i rozerwane ciało, od tamtego czasu uwaza jeszcze bardziej ;) u nas ostatnio byly upaly a dzisiaj pochmurnie i jakos tak nieprzyjemnie
 
Do góry