reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

TREN moja ciotka ma dzieci w wieku 16, 15, 12 i 3... ta sama gleba, ciotka tez nie pracuje wujek utrzymuje rodzine. Wiesz jakie bylo oburzenie ze trojka dzieci i czwarte w drodze po 9 latach? I ze ona nie pracuje, wujek ich utrzymuje, maja duzy dom i dobrze sobie radza? To dopiero im gula skakala. Ty to pewna siebie babka, nie przejmuj sie!
 
reklama
Wlasnie prawdziwych szczerych poznaje sie dopiero kiedy czlowiek sobie radzi, dopiero wtedy budzi sie prawdziwe oblicze. Nie wiem czy nas ktos obgaduje, na pewno teść, ten to od zawsze byl zawistny, nie moze zniesc faktu ze mimo trojki dzieci i ze tylko S zarabia to kupijemy nowe sprzety i robimy remonty podczas gdzy kupe kasy pcha sie trz w gospodarke, no ale na wsi to inna historia bo on wolalby zeby zamiast w dom to w gospodarke ladowac. :)
 
Hej

My bylismy dzisiaj u logopedy i maly dostal duzo materialow do cwiczen. Bylismy tez na placu zabaw to wyszalal sie a jutro wracamy juz do domu:)

U mnie na szczescie nie ma takich zawistnych osob w otoczeniu ktore by mi zle zyczyly wrecz przeciwnie wszyscy jakos sie cieszyli ze idziemy na swoje i nawet juz mnie zaczelo denerwowac ze kazdy ingerowal a co to bym nie mogla jeszcze kupic czy jak mam ustawic meble, no ale tak to jest jak ma sie duza rodzine:) takze to musi byc naprawde denerwujace takie obgadywanie ale wydaje mi sie ze ludzie gadaja takie rzeczy z czystej zazdrosci po prostu
 
Ja wiem ze to zazdrosc. Skoro stary kawaler mi mowi ile ja mam dzieci miec to raczej nie z troski. Ale mowie.. w tej ciązy wyprowadzić mnie z rownowagi to nie trzeba sie wiele starac.
a zresztą on.. lat prawie 40... ubzdurał sobie ze ulozy sobie zycie z moją dobrą kolezanką bo ona rozwodka, 2 dzieci i on chyba sądzi ze ona tylko czeka na jego krok. Prawda jest taka ze ona ma kogos.. ale do niego nie dociera.. bo on chce z nią byc i juz. I niema innej opcji. Skoro jak zadzwonil i ona odebrala to znaczy ze najpewniej zakochana w nim po uszy. Potrafil przyjechac do niej bez zapowiedzi ( zaznacze ze tylko raz ją widzial.. przelotem ) i czekac pod domem az ona wyjdzie do niego.ale nie wyszla. Zgadnijcie czyja to wina. MOJA!!! bo napewno ja ją podburzylam. To mu poiwedzialam jak go spotkalam zeby sie ode mnie odpier..lił. Zeby moze łbem o mur trzasnął, skoczyl z mostu, czy przynajmniej sie przebadał psychiatrycznie. Ze czubem jest.. temu ona niechce miec z nim wspolnego, a nie bo ja coś powiedzialam.. i mentalnym dzieciakiem jest.. Filip bardziej dojrzaly od niego jest. I byl spokój... do momentu kiedy sie dowiedzial ze podla ja kupilam sobie auto. I wcale nie gruchota... z jednej wyplaty.Czaicie?? jakim prawem?? i remont robie.. po co mi on??

o tacy to ludzie na naszych wsiach mieszkają. Ze to natura nie eliminuje?? tylko np male dzieci umierają.

Ewi u nas tez taka moda panuje ze najwazniejsza jest obora, traktory.. a w domu moze byc taki syf, walic sie moze, okna nie szczelne.. i po co komu lazienka w chacie?? do wiadra mozna kupke robić.. a myc sie w misce. To nic ze do meza kolega przyszedł?? U nas o tej porze sie myjemy.. w kuchni.. w misce :D TRaktor nowy musi byc. No, a my gospodarki nie mamy. nie pasujemy jak nic do wsi.Za to mam wyremontowany dom i w koncu cichy samochód :)
 
Tren ale przecież to się chwali, ze sobie radzisz. obchodzi cię zdanie innych? Żyj dla siebie, dla swoich dzieci i męża. Kij im w oko! niestety ludzka zawiść nie zna granic...


ewi a Ty tą co się od Ciebie odwróciła olej, nie jest warta nawet Twojej uwagi. O :)
 
Hej. Ale ladna pogoda a ja mam rower zepsuty :(
A S pracuhe od rana do pozna i nie ma komu naprawic mi go.
Wybieram sie na male zakupy dzisiaj, musze uzupelnic zapasy warzywek i troche chudego mieska zakupic.

MACIEJKA Ja tam sie nie przejmuje, to bylo troche lat temu, mnie tam brak zaproszenia jakos nie dotknal tylko potwierdzil falszywosc przyjazni. :)

TREN Ja cie w pelni rozumiem, najlepiej sprobowac to olac, jednhm uchem wpuszczac drugim wypuszczac.
 
Hej.

Tren- haha skad ja to znam. Jak sie sprowadzilismy na nasza wies to wyobraz sobie ze mielismy jeszcze wiekszy kociol z sasiadami. Otoz jak to jest mozliwe ze 5ro dzieci, czysto ubranych, zadbanych i najedzonych, do tego 2samochody, matka nie pracujaca, kupuja dom, robia generalny remont.. Kradna jak nic. Urzad Skarbowy nas odwiedzil... ;) Po jakis chyba 3latach kolejna wizyta Urzedu bo ogrodzenie sobie robia :p Z ludzmi to porazka jest. Zadroszcza zamiast sami wziazc sie do roboty i cos osiagnac, tak jak piszecie wyremontowac dom a nie zyc w ruderze ze sypie sie z sufitu na glowe a sika sie do wiadra..

U nas wszystko ok. Moze na majowke nad morze ze znajomymi pojedziemy.

Za godz ta kolezanka ma przyjechac wlasnie.
Ja odzylam w tej Polsce matkkko.. Ktos mnie odwiedza ja gdzies moge wyjsc, moge Maje ppdrzucic siostrze T i pojechac w spokoju na zakupy... Mieszkanie normalne a nie takie ze sie potykalismy o siebie albo za sciana debili mielismy...

Zaraz biore sie za kopytka ;)
 
Madzialena a jaka wadę wymowy ma synek? u nas było seplenienie w przedszkolu. W pewnym momencie aż katastrofalne :szok: dziwne bo on ani nie był smoczkowy ani butelkowy. Zgryz też dobry ma. Bałam się że mu to nie minie, bo najzwyczajniej była to kwestia przyzwyczajenia. Na szczęście poprzez zajęcia i uparte poprawianie matki, wyszedł z tego bez szwanku :)
 
reklama
MACIEJKA synek nie wymawia r zamienia ta literke na j a po za tym wlasnie jest seplenienie nie wymawia w ogole sz, cz ale po za tym bardzo wyraznie mowi:) no zobaczymy czy zajecia i cwiczenia w domu pomoga:) mamy duzo cwiczen na rozciaganie jezyka :)

U nas dzisiaj pochmurno a czeka nas jeszcze powrot do domu najpierw busem a potem miejskim dla malego frajda dla mnie gorzej bo mam torbe i siatke z zakupami:/
 
Do góry