reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
U nas w zasadzie nic nowego - ciagle czekamy. Mam wstepnie ustalona wizyte na 20maj ( nie wiem czy pisalam - skleroza ciazowa mnie dopada ) do kardiologa prenatalnego w Lodzi ..

Siostra byla , znaczy jest , jutro juz leci . Natalia rozkochana w cioci ( malo ja widzi , wiec co przyjezdza to Nati zako****e sie od nowa ) .ale teraz juz jest duza to moze ja zapamieta ;)

A tak to nuudy , nic ciekawego .
 
Tren-super auto
Ewi wspolczuje
Lanati-trzymam kciuki za wasze zdrówko
U nas wcziraj bylo cieplutko wiec caly dzin na igridzie dzis mamy w planach spacer taki większy bo S ma wolne
 
Tren bardzo ladne autko! Moi rodzice maja renault lagune na karte nie na kluczyk, maja trzy zapasowe no i dodatkowo jak sie zepsuja to z tej karty wyjezdza kluczyk :p

w tym renault nie bylo takiego bajeru zeby dodatkow ukryty byl kluczyk.A ze Ł ciemna masa.. musi byc prosto i logicznie.. wiec w razie polamania nawet kluczyka.. on musi umiec wybebeszyc kable i odpalic nawet za pomocą gwozdzia :) a mamy takie szczescie ze moj szanowny malzon potrafi tak schowac klucze od samochodu ze sam znalezc nie moze.

niedawno przekonalam sie jacy ludzie są falszywi. wystarczy ze ktoś sobie coś kupi, zrobi remont, a nawet w kolejną ciąze zajdzie... i dla wielu sie to bardzo nie podoba. ale w oczyska tego nie powiedzą. Za plecami owszem.. tak obszczeka i tyle doda od siebie ze mozna calkiem ciekawą ksiązke stworzyc. I to wlasnie pseudo-przyjaciele. Tak zastanawiam sie.. co komu przeszkadza ze ja u siebie, za swoje robie remont, ze ja sobie za swoje kupuje samochód, ze ja ze swoim chlopem zachodze w kolejną ciąze.. i ja za swoje bede musiala to dziecko utrzymac. Nie prosze ludzi o pieniadze na utrzymanie, nikt mi dzieci za free nie pilnuje, nikt mi nic nie daje.. ale i tak znajdzie sie taki buc.. stary kawaler np, ktoremu przeszkadza to ze ja sobie radze, ze mąz moj nie pije, nie pali, nie napie...la mnie za kurz na szafce, wozi mnie bo ja prawka nie mam, wyplate oddaje.I jeszcze powrownania.. bo kogos tam stac nawet na 6 dzieci a ja chyba jestem nienormalna ze dalam sobie 3 zrobić. za co je utrzymamy?? co go to obchodzi ile ja dzieci mam?? chwala ze nie z nim.. utrzymywac nie musi. niewiem czy to zazdrosc, czy nuda.. czy sposob na podryw dziewczyny.. komus innemu obsmarowac doope. i sądzi ze jak obgada mnie dla mojej przyjaciolki to ona w tajemnicy to zatrzyma.. przytaknie mu, albo wypnie sie zeby chlopak se ulzył.
noz.. tak mnie nosi.. ze chyba jak go spotkam to morde mu obije.
niby w doopie mam jego gadanie, ale w tej ciązy tak latwo mnie z rownowagi wyprowadzić ze czasami wystarczy ze wiatr liscia zerwie z drzewa a mi az piana z geby leci ze wscieklosci.
 
TREN to obawiam sie ze to jego ostatnie auto gdzie tak latwo ukryte sa kable itp itd :p ja jak jechalam raz z szefowa jej nowym autem, tzn juz z 4 letnim dla mnie to nadal nowy, obserwuje ja a ta nawet kluczyka karty czipa i innej cholery nie wyciagla zeby otworzyc czy zapalic auto se mysle wtf???!!! Okazalo sie ze auto ma technologie zblizeniowa i wystarczy ze ma kluczyk w torebce a auto samo sie otwiera i wystarczy nacisnac przycisk i odpala :cool: a ludzmi sie nie przejmuj, to samo jest u mnie w Pl na glebie.. boziu tam to ludzie mysla ze jak ktos wyjechal zyc normalnie za granice to ma milioooony na koncie.
 
reklama
To jeszcze jak o tobie myslą ze milionerką zostalas to plusik. u nas kazdy jest przekonany ze ja czy ty, czy ktoś tam inny kto akurat coś sobie kupił, czy w ciąze zaszedł klepie biede. Ze skoro ja urodze 3 dziecko to straszna patologia u nas.A i ja nie pracuje.. no jak to tak.?? i Łukaz sie na to godzi?? strasznie ludzi boli ze zadne z nas nie zarzyna sie w pracy, a potrafimy odlozyc pieniądze.. i ta ciąza niektorych tak boli.. chyba powinnam pytac czy moge z mezem sie bzykac...
zeby to jeszcze matka, ciorka dobra rada sie wtryniala.. lub tesciowa... ale to calkiem obcy ludzie.. bezdzietni, bez drugiej polowki.. chyba za bardzo ch.. strzela ze innym sie w zyciu oprocz wlosów coś wyszło.
 
Do góry