reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

HAPPY a ty nie chcesz leciec? Ja bym sie zawyla za przyjaciolmi nie bedac tyle czasu w Pl... szkoda ze moja przyjaciolka ktora byla moja druhna chyba nie podziela tego zdanis skoro przez caly tydxien jak bede ona nie znajdzie nawet godziny na spotkanie bo ma mature.. a jak zaproponowalam weekend ze w sobote wieczorem przyjerzie a wiesz rano w niedziele juz by bula w domu to stwierdzila ze w nocy tez sie bedzie uczy... tak mi sie przykro zrobilo..
YOANNA no ale ja chyba bylam troche mlodsza przy porodzie heh :p skad jestes?
 
reklama
Paulina-nie wiem nie myślę o tym bo po moim wyjeździe wiele osób okazalo sie fałszywych, tak naprawdę moja najlepsza przyjaciółką jest Sandra tęsknię za nią cholernie ale mam z nią stały kontakt. Tęsknię za starszym bratem i chciałabym zobaczyc bratanice ale z pewnych powodow nie moge teraz lecieć no ale na pocieszenie mozr za jakies 2 tygodnie znow będę miała gości :) bo mama ma zamiar wpaść :D
 
HAPPY eee to jak masz gosci to super :p do mnie ma wlasnie druhna przyleciec w sierpniu ale chcialan sie z nia zobaczyc bo nie bylo mnie od grudnia a to kawal czasu..
 
HEj.

Liza- o mich zmianach mowisz? :p takie tam malutkie :p hehe przeprowadzka z Uk do Polski ;)
Paulina- a wiesz ze ja tez tak mowie sobie ze roznice ok 5lat miedzy dziecmi.. ;) Teraz bym nie chciala jakos, chociaz niedawno chcialam to T nie chcial a sama spbie nie zrobie raczej :p
Happy- a czrmu ty do Pl nie mozesz leciec? A z tymi znajomosciami to tak jest wlasnie.. Mialam przyjaciolke, ktora jak bywalam wczesniej w Polsce odwracala glowe jak mnie widziala to sooory. A ost na cmentarzu ja widzialam i pytam co ludzi nie poznaje to glupa udala.. Nie potrzebuje takich "przyjaciolek"
Liza- noo wazne wydarzenie i pewnie Hania sie stresuje juz ;)

Moje dziecko nawija jak najete juz. Ludzie sa w szoku ze ma 2latka a tak gada duzo i wyraznie. I sama sie dziwie jak z dnia na dzien mowi cos nowego, skladajac zdania ale takie sensowne:p np zeby ubrac bluzke bo zimno na dworze lub w nocy padal deszcz mocno ;)

Dzis na 20 do gina mam.. Troszke sie stresuje ta wizyta w sumie...
 
Paulina- wszystko zalezy od podejscia ja juz tu mieszkam 4 lata , moje zycie jest tu nie w polsce :)
magda- jest wiele powodów, zaczynając od problemów z paszportami , przedszkole az do tego ze z pewnch powodów nie chce leciec ...
magda-po cos konkretnego do gin czy kontrol ? :p
 
MAGDA ja bym chciala roznice 2/2.5roku ni ale nie dane mi to :p a ja uwazam ze max 5 lat :p poznien to juz za duzo.
HAPPY to wy paszportow nie macie ani dowodow? :p wystarczy do konsulatu jechac jak ja ostatnio, bo ja mam polski paszport. N. i A. tak samo.
YOANNA to daleko odemnie :p patrzac od strony i Sztokholmu i Krakowa :d
 
Happy- rozumiem ;) Wiesz co boli mnie piers od jakiegos czasu, dziwne uczucie.. Niby nic sobie tam nie wymacalam ale wole sie upewnic bo nie daje mi to spokoju. Noo i ogolnie sie przebadam od razu i cytologie zrobie
 
nie tak do konca paulina ja mam niewazny dowod a maly nigdy jeszcze nie mial wyrabianego wiec najpierw do konsulatu musze wyrobic moj dowod pozniej w polsce zalatwic odpis(mama to zalatwi) pozniej jechac do konsulatu zlozyc o paszport dla malego
 
reklama
Hej dziewczyny
Lenati trzymam &&& za was i maleństwo
Witam nowe mamy jestem Sandra mam 24 lata mama wiki 9 lat i pati 1
Podczytuje was trochę ostatnimi czasy P od wtorku z nami doszliśmy do kompromisów i wszystko póki co dobrze zostaje do 25 a nie 21 .
Dacie wiarę dziś pati kończy rok dokładnie rok temu o tej porze byłam po wizycie na usg . A od 20 stej wszystko się zaczęło .
Przygotowania do urodzin pełną parą .
Wczoraj odwiedził nas z Hiszpanii z swoją dziewczyną latynoska . Fajni ludzie rzadko się takich spotyka .
Happy mum jeszcze trochę i się zobaczymy .
My w wtorek składamy dowody osobiste na razie to wszystko trzymajcie się buziaki.
 
Do góry