reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

liza,ewi- ja was podziwiam dla mnie troje to juz za duzo...
yoanna-ja mam czasem takie parcie na drugie ze az boli ale jestem swiadoma ze to nie najlepszy czas, mam teraz wazniejsze sprawy na głowie...
Dennis w przedszkolu a ja dopiero biore sie za sprzatanie bo od rana zakupy poznij przedszkole itp. teraz S poszedł do pracy wiec mam spokój :):):) aaa no i pogoda u nas śliczna
 
reklama
No to moj mówi że w psychiatryku wyląduje :)hehe ale bardzo by chciał mieć trzecie. Nie naciskamy. Dajemy sobie jeszcze troche czasu.
ja mam corcie 3,5 roku i synka 15 miesięcy :) cudowne dzieciaki ale daja w kość :)
 
Liza trojka dzieci, zazdroszczę! Marzy mi się trzecie w jak najbliższym czasie. Może się uda :-)

Maciejkaa moja starsza córka w czerwcu skończy 3 latka a młodsza ma już roczek.

Happymum ja z początku myślałam, że lepiej poczekać jednak mieszka u nas babcia męża i im dłużej byśmy zwlekali tym gorzej mogłoby być w późniejszym czasie. Wiadomo, starsza osoba, mogą zacząć się choroby i zamiast niemowlęciem trzeba będzie zająć się nią.

Pogoda u mnie również dziś super, nie chce się siedzieć w domu :D
 
Ostatnia edycja:
Yoanna - ja patrze tez na finanse, teraz nie pracuje i jest nawet ok(mieszkam w uk) przy drugim dziecku finanse ucierpią, druga sprawa ze moj synak zmaga sie z astmą i narazie z dnia na dzień jest coraz gorzej zamiast lepiej, po za tym moge mu poswiecic cały swój czas ...przy drugim bedzie trudniej ale marzy mi sie bobasek ... mojemu nioby tez ale dla niego to odległe plany no ale mam dopiero po niecałe 23 lata
 
Ja drugie dziecko z max roznica wieku 5lat... zreszta ja bym pewnie teraz juz z brzuszkiem chodzila ale w oststnim momencie musialam wrocic do tabsow.. niestety a moze i stety ze nie zaszlam przez te 3 msc bo teraz oboje mamy umowy na bialo ja juz mam dowod szwedzki, A. nie dlugo bedzie skladal wniosek, wiec mysle ze za rok bedziemy sie starac o drugie.
 
Happymum całkowicie rozumiem tą sytuację i nie dziwię się. Też bym w takim wypadku odłożyła plany z dzidziusiem na trochę później. Leczenie synka pewnie też zabiera mnóstwo pieniędzy.
23 lata... To jesteś o rok starsza ode mnie ;)
A ja już się chce zabierać za trzecie dziecko ;o
 
YOANNA ja mam nie cale 19 a chcialam drugie ;)
HAPPY ja czekam na koniec roku, i biore galaxy s6 edge ;) ten moj strucel s3 to juz na wykonczeniu.

Od 4-11.05 bedziemy w Polsce!!!! Huuuuuraaaa!!!
 
reklama
paulina mi sie w maju kończy umowa i tez chciałam brac nowy ale bez sensu mi jak teraz mam nówke i moge płacic tylko 15 funtów a nie 37 jak bym brała nowy telefon :) mój S w tym czasie tez chyba bedzie w pl :)
 
Do góry