reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Anna2101, również masz tak, że na widok maleńkich ubranek i niemowląt chce Ci się płakać?
Nie ma dnia bym o tym nie myślała. Jakiś czas temu segregując najmniejsze ciuszki po dziewczynkach, brało mi się właśnie na płacz. To trochę męczące...:-(
 
reklama
Maciejka a u nas ok. Niedługo komunia córki i wogole mam tyle załatwiania a to lekarze itd ze czasu na forum brak....

Magda cos mnie ominęło widzę.
 
Ostatnia edycja:
Witam się dzisiaj :)
Liza powiedz mi prosze jak to jest wychowywać taką gromadkę ? Ciężko sie rozdwoić? oboje z mężem chcemy miec trzecie dzieciątko ale troszke boimi jak sobie damy rade.
 
Anna witaj.
No wiesz z doswiadczenia wiem ze im wiecej dzieci tym lepiej uczymy sie organizacji ;-) ja mam dzieciaki w malym odstepie wiekowym, nie mowie ze jest kolorowo, ale tez nie jest az tak ciezko, wiadomo im wiecej dzieci tym wieksze wydatki, a teraz u mnie to sie sprawdza, starszaki do podstawówki chodza, i najmlodszy do przedszkola, zerowka od wrzesnia.... i szczerze niewiem jak to ogarne jak cala trojka bedzie w szkole, bo teraz czasem musze sie rozdwajac.....
Musicie to przemyslec, bo na poczatku taki maluszek to tylko wydatki na ubranka mm.... no a potem jak zaczyna sie szkola juz tak wesolo nie jest bo jednak szkola to skarbona, a to wycieczka, a to basen, a to kino, teatr i wieeele innych rzeczy. :-)
No i najlepsze zdanie "nie sztuka jest zrobic kolejne dziecko, sztuka jest je wychowac i dobrze poprowadzic" ;-)
No tak jak to mój były mąz dzieci nie widzi juz 2,5 roku :p a jak sprawa w sadzie to kochany tatus :sorry2::dry::baffled::sorry2:


Ogolnie witam nowe mamy jestem Eliza, 27 lat potrójna mama, rozwódka i po raz kolejny mężatka ;-) :happy::-D
Kurde wczoraj pisałam na tel i wiecej napisałam ale nie pokazalo sie? :o pisałam przez tapatalk :dry::confused:
 
MACIEJKA Nie jeszcze nie kupiony. Mamy ważniejsze wydatki na razie. S od miesiaca w domu siedzi, jak dostanie w maju pierwsza kase za remont ktory bedzid robil po niedsieli to wtedy poszukamy.

FILEMONKA Witaj i gratulujė oczekiwania na pociechę.

YOANNA Witaj.
 
LIZA jejciu Hania do komuni idzie? Serio juz?
ANNA moj maz tez chce trojke dzieci. Powiedzialam ze odrazu moze mi miejsce w psychiatryku rezerwowac ;-)
 
Magda o mamo niezłe jajo :szok: ja już bym była wściekła :p
Yooanna anna a w jakim wieku macie dzieci?
Liza komunia poważna sprawa. W domu czy w restauracji?
 
reklama
Do góry