reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Faaajnie taka trojeczka :)) zauważyłam że nawet teraz moda na 2 + 3 ;) w reklamach na plakatach i ogólnie jak patrzę wokół :)) duże rodziny są super! Wiadomo, że gdy dzieci małe i gdy zaczynają dorastać to nie ma lekko, ale na starość to coś pięknego! mam dużo rodzeństwa i kocham czas który spędzamy wszyscy razem u rodziców. Widzę radość moich rodziców, kiedy mają wszystkie dzieci i wnuki pod swoim dachem. Wszystkie pokolenia są szczęśliwe. Rodzice bo nie są sami na starość, my bo mamy fajne rodzeństwo i wsparcie a także wnuki bo mają kuzynostwo do zabawy :D nie wyobrażam sobie być jedynaczka czy też mieć tylko jedno dziecko. Ot, takie moje zdanie ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sandra- wszystkiego najlepszego dla malutkiej ;) Leci ten czas tak szybko ze masakraaaaa.
Maciejka- ja tez mam 4rodzenstwa. I narazie to ja przyjezdzam z wnuczka do domu hehe ale tez nie moge sie doczekac jak to kiedys bedzie wygladalo, tak samo pamietam jak sie jezdzilo do prababci, tyle ludkow tam zawsze bylo hebeh
 
1429292234652.jpg

100 lat dla Pati :))
 

Załączniki

  • 1429292234652.jpg
    1429292234652.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 36
Sandra wszystkiego najlepszego dla Patrycji :)


tak wogole to czesc.witam nowe mamy. Jestem tu jedna z najstarszych mam, w tym roku 30 lat koncze, dzieci mam prawie 3.
 
Ja tak na szybko wiyam nowe mamy Ola lat 23 mam corke jux 2letnia :)

Ja sie nie moge jakos wdrazyc chociaz czytam was codziennie :)

Lenatki zdrowka dla dzidziulka !:**

Sandra 100latek i wszystkiego najslodszego dla Patrycji :**

Magda sciana ekstra :D wiem ze jutro Majcia ma utodzinki ale juz dzis skladam jej najslodsze zyczenia duzo zdrowka i prezentow !;**
Happy i dla synka tak strasznie duuuuzo zdrowka ! Spoznione ale szczere


Zuzie polozylam spac wiec ide dalej szykowac do imprezki jedzonko itp wiec trzymajcie sie i milego dnia wszystkim :)
 
Hej.

U gina nawet ok. Tragedii nie ma;)

Ja robie drugi biszkopt, wczoraj jeden tez zrobilam. Bo tort dzis bede robic na jutro dla Majki.
My jutro robimy jej urodziny u rodzicow moich mimo ze pogody nie ma to grill bedzie, tato z T posmaza a zje sie w domu;)

Ogolnie to nic mi sie nie chce. Siedze w kuchni i nie wiem za co sie zabrac ;) Wezme chyba zrobie sobie kawke i ciacho sobie kupilam :p tylko odkurze bo dzis i tak jedziemy.

Olcia- Wszystkiego najslodszego dla Zuzi ;))) Ale ten czas leci, jejjjjjj. 2lata temu to bylo a sie czuje jakby wczoraj ;)

Duzo dzieciaczkow kwietniowycb mamy ;)
Tren- tak patrze na twoj suwak i ty juz 17tydz? Czujesz juz ruchy? Ja wlasnie w 17 tyg poczulam ;)

Milego popoludnia ;)
 
Olcia najlepszosci dla Zuzanny :)
Ja dziś dla F tort zrobilam. zwykly taki... full wypas bedzie za tydzien jak dziadkowie przyajdą. dla obu kawalerów jeden duzy tort.

Magda typowych ruchów nie czuje. czasami sie mlodziez rozepchnie, czasami lekko uderzy.. raz czy dwa tak mnie kopnął ze mnie zgieło.
 
reklama
Magda najlepszego dla córeczki.:D
My też już po roczku fajnie było cała familia się zjechała
Pati wybrała to samo co wiki różaniec i kieliszek.
Prezenty małej się podobają a ja nie wiem gdzie mam już je wkładać .
Mam inne zmartwienie z Pati może coś doradzicie pati od 4 dni nie opuszcza mnie na krok dawniej tak nie było p przyjechał to 2 dni ja kąpal a na 3 dzień coś ja szczelilo na roczku to samo do nikogo nie szła odrazu płakała nawet z kuzynkami tylko 10 min posiedzi i juz szuka mnie i płacze mam nadzieje ze jej minie bo tak już się nie da żyć . Tylko mama w dzień ja parę razy coś walnie ze idzie się z P pobawić ale rozgląda się czy jestem dawniej z wiki siedziała a teraz nie ma opcji . Jakieś rady?
 
Ostatnia edycja:
Do góry