reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Jaka ciszaaaa wątek chyba umiera...obcielam malemu włosy. ..zajęło mi to ponad godzinę....w grudniu jeszcze nie było problemu a dziś....masakra w efekcie jest nie do końca równo:/
 
Macieja są dwie zmiany 8-13 i 13-18 dzięki temy mogli przyjąć więcej dzieci, a mi godziny odpowiadają. Włosy wyrownalam jak Danio spał :)
 
No wlasnie co to za cisza.. Az dziwne... Piszcie cos haha

My z mloda segregujemy zabawki wlasnie. Pozniej mnie czeka klatka krolika i szafa mlodej. Masakra.
Jutro mamy piec ciasteczka z julka :))
 
Hej
Faktycznie pogoda się popsuła. Z wiosny zrobiła się jesień ...

Denerwują mnie rodzice w szkole, którzy starają się ze wszystkich sił by ich dzieci były lubiane przez wszystkich, potrafią się sztucznie przymilać i inne dziwne rzeczy byle tylko być przyjętym pozytywnie. Na siłę aż :/ Myślę sobie, ciekawe jak wyglądało ich dzieciństwo.. jakieś kompleksy czy co :-/
 
Witajcie,
u nas nadal swietna pogoda, dzis mielismy 18 stopni:-p porzadki swiateczne zrobione
23may, macie krolika? my w grudniu kupilsmy swinke morska, ktora cale dnie by jadla, wsytarczy ze nas zobaczy od razu piszczy, rano Bartek wierci sie na lozku a ona gryzie klatke i piszczy zeby dac jej jesc, bywa ze jest tak juz o 5:sorry2:
 
reklama
troszkę Was podczytuje i widzę, że miła atmosfera tu panuje. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie i miło spędzę z Wami czas. Spróbuje jakoś "wbić" się w temat ;-)
 
Do góry