reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Olcia-moj ma tyle ze w pokoju sie nie mieszczą, często dostaje po kuzynach albo od dziadka, ale i tak mu kupujemy , jak nie do domu to na ogród, gdzieś tam w srodku czuje ze robie źle....no ale do jest dla mnie mega przyjemność !
A Zu juz jezdzi na rowerku?
Tren-byl kiedyś w Toruniu ;) pięknie tam ;)
Ja nie wiem co dla Dennisa na urodziny....pojęcia nie mam....może kupimy rower? Na zająca chyba lego Duplo , co prawda ma juz jeden komplet ale mowi ze chce taki z pociągiem ;)
S dzisiaj na popołudnie do pracy a ja muszę ogarnac i później idę z małym na spacer bo pogoda cudowna ;)
 
reklama
No Zu bardziej auta woli ale jak ktos ma wozek z lala to ona chce go

Happy tak jezdzi ale na chwile i jej sie odechciewa bardziej po mieszkabiu jezdzi czy u dziadkow w ogrodzie a tak to nie zbyt chce. Ja mamvtakiego chopla ale na punkcie ubran. A z zabawek to wlasnie auta albo klocki
 
Olcia-na punkcie ciuchów mialam ale juz mi trochę przeszło...zboczenie do kurtek i butów zostało ;)
Ja właśnie sprzątam a taaaak mi się nie chce
 
Hej.

Melduje sie z nowego M ;) my z Maja od wczoraj tu, T jutro wraca ;)

Nie ma mebli to i zbyt roboty nie mam bo nie ma gdzie wykladac i tak na worach siedzimy sobie. Wczoraj jedynie lazienke musialam doszorowac bo nie wiem kiedy byla ostatnio sprzatana, tragediaaaa....

Zaraz jedynie Majki ciuchy uloze bo swoja komode duza ma, lazienke mam juz gotowa i ide do siostry T ;) Dobrze ze mieszka dwa bloki dalej hehe ;) Dziwnie mi tak tu bo jak mieszkalismy to ciagle na jakis klitkach... A tu 3pokoje, spora kuchnia i spora lazienka i balkon.

Co do prezentow to hmm. Od nas nie mam pojecia co dostanie. Od moich rodzicow stolik i krzeselka dwa bo jak ma swoj pokoj to mozna stawiac, moja siostra jej posciel z peppa kupi bo u nas szal na punkcie peppy jest. Wozek ma, lalke porzadna ma... Na rowerze zbyt jezdzic nie chce, hulajnoge ma.. ;)
 
Asik koparka super:)
Magda-mój mały od teściów tez stolik z krzesełkiem na urodziny dostanie a od nas no kurde nie wiem...miał być motor albo rower ale dostał auto na akumulator to juz odpada no w najgorszym wypadku zabiorę go do sklepu i sam wybierze
 
Asik super koparka ;)

Happy mysle ze bym zbankrutowala gdybym Zuzi tak pozwolila :D

Dzisiaj dziecko zrobilo mi pobudke o 5.35

Dziewczyny mam dylemat ktore butki kupic moze pozecie?
 

Załączniki

  • 1427262764237.jpg
    1427262764237.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 37
  • 1427262779634.jpg
    1427262779634.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 36
  • 1427262790338.jpg
    1427262790338.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Olcia-ja kupuja czasem urzywane zabawki ;) a buty pierwsze jak dla mnie :)
Maciejka-my praktycznie co najmniej raz w tygodniu gdzieś jedziemy wiec czas miło tez spędzamy ;)
 
Do góry