reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ny naszczescie na parterze to listy sa :p
23may ja jak cos zamawiam z allegro to tylko i wylacznie kurier :-) poczcie polskiej jakos nie ufam.
LENATI wy sobie mozecie siedziec w domu, ale ja nie moge na to pozwolic ze wzgledu na mowe. Nika szybciej zlapie szwedzki w wieku 3 lat niz 5 czy 6 ;-) jak bym miala wybor to puscilabym ja juz z rok temu. ja tez wtedy bede miala czas zeby wybrac sie na kurs jezykowy. No i moze silka bo kolo szkoly jest :p
 
reklama
Paulina- ja vi powiem ze zaczelam chodzic z malym na angielskie zajecia dla dzieci jak mial niecaly rok (2razy w tyg) do przedszkola poszedl jqk miał trochę ponad dwa i pomijając kwestie języka widzę jaka rozbica jest miedzy dziecmi które do przedszkola chodzą a tymi co nie (sporo dzieci w wieku Dennisa jest wstod znajomych) te które chodzą do przedszkola to są juz takie rozgarniete , bardzirj samodzielne a te które siedza z mamą w donu to czesto takie "mamy dzidzie" oczywiście nie mowie ze zawsze tak jest.
Maly dziś na 5h do przedszkola a my popołudniu jedziemy odebrac trampolibe 6ft juz widzę radość małego:)
 
HAPPY tez tak sadze ;-) dzieci przedszkolne sa sprawniejsze fizycznie i pewniejsze siebie, widze to na podworku czy wlasnie wsrod znajomych
 
Paulina-właśnie :) ale to każdego indywidualna sprawa:) moj właśnie w przedszkolu; ) 5h spokoju...no a teraz sprzątanie i gotowanie :D
 
Peeewnie dziewczyny! Dawajcie do przedszkoli. Same plusy :) no..oprócz chorób ;)
Ja dałam od 3 r.ż i teraz też tak zamierzam :)
 
HAPPY dzieciak sie inaczej rozwija wsrod innych dzieci ;-)
MACIEJKA ja bym dala od 1.5 roku jak bym mogla.. ale my niestety w innej sytuacji.
 
Jak dla mnie o 1.5 roku to za wczesnie. Gdzie takiego maluszka dac... No chyba ze trzeba to wtedy jestem za :)
Moja poszla jak miala ponad 3 lata i nic jej nie umknelo, ogolnie rozgarnieta zawsze byla

Ja po pracy, padam...
 
HeJ.

Jestem wykonczona, z bolem glowy i cisnieniem buzujacym.
Moje dziecko oszalalo normalnir..Booziu jest taka nieznosna ze juz opadam z sil... Dzis przez godz czasu sie tak darla i przy tym ani jednej lzy nie bylo.. nie chciala wziazc lekow bo jest chora dzis dostala antybiotyk. Wila sie po lozku, wrzeszczac, zanoszac sie tyn wrzaskiem, waleniem nogami w sciane.. I najlepsze jest to ze ani jedna lza przez ta godz jej nie poleciala... Mamy bunt dwulatka jak ta lala, idealny jak w ksiazce.. Ja chyba zwariuje.. Dobrze ze T wraca za tydz w srode.. Ja musze sie zresetowac.. Mama mowi moja ze 5nas wychowala ale z zadnym takich jazd nir miala.. Nie wytrzymalam dzis dostala klapsa i wyszlam i sie rozwylam.. Chetnie syropy brala no a dzis szal z nia byl... Powylam sobie, wykapalam sie wracam a ta spi w najlepsze... Do tego budzi mi sie w nocy i bajki chcd ogladac.. od paru dni nie dosc ze ten kaszel ja meczy to budzi sie w nocy, wstaje wczesnie, w dzien spac nie chce, non stop w ruchu a energie nie wiem skad ma.

Co do przedszkola to chocbym miala blagac na kolanach ta dyrektorke i miala placic duzo ona musi isc do tego przedszkola !! ;)

Tak mnie glowa boli zd masakra. Nie dosc ze coreczka mnie dzis konkretnie wkurzyla to tez chora jestem i ginekolog mnie wola ale nie mam jak.. dopiero jak sie przeprowadzimy tam... Ehhhh
 
Ostatnia edycja:
Hej :)

Ja dalam Zuzie jak miala 17msc i ani sekundy nie zaluje ona ma tam dobrze jest szczesliwa ze jest wsrod dzieci ja na poczatku za kazdym razem plakalam a teraz juz normalnie :) duzo sie nauczyla

Magda godzina to pikus moja ostatnio 2h sie darla i juz w przychodni zaczela a dlaczego ? Nie wiem :)

Dzisiaj Zu juz idzie do zlobka to ja bede miala czas zeby dokonczyc ozdobe wielkanocna do zlobka
 
reklama
Hej dziewczyny
Dzisiaj przedszkole zamknięte wiec maly ma wolne po za tym trochę zalamana jestem bo podobno 31/03 likwidują przedszkole i będą przenoszeni ale jeszcze nic dokładnie nie wiem,
Dennis ostatnio się troche rozgadal zaczyna sklejac 2-3 wyrazy ale nadal jest trochę do tylu z nową. A no i trampoline mamy 6ft :) maly ma radoche jak nie wiem :)
 
Do góry