reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Paulina-poprostu kazdy ma swoje zdanie ty uwazasz ze to dno a ja uwazam ze rizbicie gliwy na hulajnidze jest tak samo realne jak przy bieganiu ...no i uwazam ze na dzieci nie powinno sie chuchac i dmuchać bo później te dzieci takie strachliwe są
 
Hej dziewczyny:)

Ja do jutra u mamy bo maly ma dzisiaj wizyte u logopedy nie wiem czy pisalam ze dostal skierowanie na bilansie. No i zrezygnowalam z gazetek i musze sie zarejestrowac w UP ale ma na to miesiac;)

Nowe mieszkanie super tylko nie moge sie przyzwyczaic do ciszy bo to jednak wioska i do psa:) Sasiadki mam spoko wiec nie jest tragicznie

Co do nebulizatorow to mu mamy jak P. mial 10 miesiecy to mial zapalenie oskrzeli i kupilismy

Hulajnoge tez chce malemu kupic alw z dwoma kolkami z tylu i mysle ze na wiosne uda mi sie nauczyc go jezdzic na rowerze na dwoch kolkach:)
 
OLCIA w tym przypadku oceniam :-)
HAPPY ale tu nie chodzi o dmuchanie i chuchanie a o ubranie zwyklego kasku ktory moze uratowac zycie.. dla was to cos zbednego dla mnie obowiazkowego :-)

Edit
Tym koncze temat kaskow i nic juz o tym nie napisze ;-)
Chroń głowę dziecka. | matkaprezesa.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej
Ja na hulajnogę też młodemu nigdy kasku nie zakładałam. On to więcej krzywdy sobie robił biegnąc czy skacząc czy inne cuda na placu zabaw i nie tylko. Całe dzieciństwo by chyba musiał w kasku chodzić hehe :D
A no i mój ma taka dwukołową, metalową.
 
ÌHej dziewczyny:)

My pospalismy do 10, niedlugo do lekarza z malym ide poki jestem niech go przebadaja bo cos kaszel nie przechodzi:/ a od logopedy dostal cwiczenia i mamy tez pracowac w domu.
Wczoraj popakowalam reszte swoich ciuchow takze znow czeka mnie ukladanie a jutro
wybieramy sie na 18stke brata D. :)

Odezwe sie jak znow bede u mamy bo internetu jeszcze nie mamy i raczej predko nie zalozymy:p

Buziaki papa
 
Hej. Widze kulturalna dyskusja sie tu prowadzi. Kiedys nie bylo tak spokojnie :)
Ja moim musze pokupowac w tym roku. Prawda taka ze w Polsce malo kiedy widzi sie dziecko a kasku.
Nie ma co dyskutowac kazda mama ma swoje poglady i nie trzeba na sile wciskac komus swojego za przeproszeniem "widzi mi sie".

Ja zaczynam tobic porzadek na strychu. Masakra ile pluszakow. Do szpitala na oddzial dzieciecy nie przyjmuja chyba.
 
reklama
MADZIALENA udanej imprezki!
MACIEJKA nie aiem czy w se jest bo tutaj same chmury ;-)
EWI nie wiem czy na oddzial przyjmuja, ale wiem ze do domu dziecka przyjmuja tylko nowe zabawki z atestami.
 
Do góry