reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej.. my dzis po dluuuugim spacerku ;) dodam zdj . Oddalam dzis krwi. I kolejne badania , 9.04 do krakowa na pranatalne . Ten test pappa chyba beda mi robic no i usg ..

Edit nie dam zdj bo cos nie moge z tel ;(
 
Teraz mi sie udalo ;)
 

Załączniki

  • 1426607339009.jpg
    1426607339009.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 41
Heeeja :-) wczoraj dostalam listownie personnumer ;-) w nastepnym tygodniu jade do szefowej i ona pomoze mi wysylac wnioski do przedszkoli. Wiec Nika od wrzesnia do widzenia! ;-) boje sie troche tego ze sie zrazi z tym jezykiem... niby z dziecmi tez sie bawi na placu zabaw i nie ma problenu z komunikacja, N. po swojemu dzieci po swojemu.. niby sa niemowiace prswie nic 3 latki ale niepokoj pozostaje.

LENATI jaka Natka duza :-) gdzie w krk robisz badania?



Co do nebulizatora my nie mamy, do tej pory nam jakos potrzebny nie byl.
 
Paulina moja miala nie isc do p-la , ale Maksiu mnie dzis prosil zeby Nati szla.. i no chyba ja zapisze
. Dzis pojdziemy po Michałka i zobacze jak Nati zareaguje ;)
Ja dzis wlasnie Jasia i Maksia obcielam , wiosna idzie to włoski trzeba zgolic ;)
Na ul . Rozrywka..

Mlodej tez chyba grzewke choc zrobie.. bo nie lubie jak w czapce wyglada jak łysolek ;)
 
Heej :)
No my wczoraj dostalysmy wniosek z przedszkola.. :) jeszcze rok do tego prywatnego pochodzi, nawet jej nie zapisuje do tego u mnie.

Milena zawsze bedziesz miala wiecej czasu dla siebie (dla mnie tez haha) jak Natka pojdzie do przedszkola, a napewno jej sie spodoba :)

Ja jade do pracy, nowy sklep do 19 jest.. Wczoraj myslalam ze tam sie wykoncze.
Jula w przedszkolu, narazie zdrowa, wgl epidemia ospy w przedszkolu.. Dobrze ze juz miala. :)
Aa bezrekawnik zamowilam 2 tyg temu i wczoraj mi zostawila awizo listonorka bo jej sie do drzwi nie chcialo podejsc a w domu A. Byl...
 
reklama
Tak z tymi listonoszami jest ;/ do mnie na 4 pietro to juz w ogole im sie nie chce . No pojdziemy dzis po Michała i zobaczymy jak zareaguje w przedszkolu .
 
Do góry