reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Magda zdrowka dla Majci

Ja musze teraz Zu pilnowac zeby nie zachorowala do 13 tego:D

Wiecie co dzisiaj zrobilam te przysiady i widze juz efekty :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
MAGDA wiem o co chodzi z ekuz bo my tu na polskiej sie leczylisny, tylko wlasnie nie wiedzialam na jakiej zasadzie jest z innego panstwa do Pl ;-) dzieki ;-)
 
Hej dziewczyny

Zdrowka dla chorujacych:* ja tak szybko melduje sie tylko ze my od wczoraj na nowym mieszkanku i pierwsza nocka za nami;) dzisiaj duzo ukladania mnie czeka ;/ no i nastepna zmiana to taka ze mamy psa hehe:) D. zrobil nam niespodzianke z czego maly jest bardziej zadowolony niz ja bo piesek malutki i pol nocy przez niego nie przesypiam :D

Nie moge z tel wstawic zdjecia moze innym razem sie uda

Milego dnia jak ogarne troche to sie odezew:)
 
Ostatnia edycja:
Współczuję szpitala w domu dziewczyny.. zdrówka dla dzieciaczkow:) moj właśnie wyszedl z choroby i poszedl do szkoły dzisiaj.

Czekam pod lumpem zeby cos wychaczyc o 9 otwieraja a tu taaaaaka kolejka ze masakra nie wiem jak co kolwiek znajde jak to dzikie bydlo sie rzuci na te wieszaki;)

Bylam w piątek na usg i niestety moj czarny scenariusz sie sprawdził młoda zwalnia z rosnieciem co tydzień na usg kontrolować jej wage i pomiary zastrzyki w brzuch z clexane.. nie wiem czy trafię na patologie pozniej czy mi szybciej ciaze rozwiąże.. to samo miałam z mlodym te 6 lat temu. Wiec wiecej dzieci na pewno nie chce bo znowu będzie to samo..
 
Witam.
Zdrowka dla chorujacych.

U mnie Bartek ciagle sie smarcze, ale kaszel przehodzi. Wlasnie poszedl na drzemke, akurat bo starsze przed 15 wracają to za dlugo nie pospi.
 
Czesc , zdrowka wszystkim . Moja ( wypluc ) zdrowa . Od ostatniej wizyty w szpitalu nie choruje . Zaraz zmykam po buleczke z kremem do kawki bo mnie naszlo . No i u nas tyle nowego ze znaleźliśmy mieszkanie...jutro idziemy sie dogadac z rana , no i jutro tez ide oddac krwi do badan .. no i doszlam do wniosku ze Natalia nie pojdzie do przedszkola , skoro i tak ja bede siedziec w domu to ona tez niech siedzi , niby miala bym wiecej czasu no ale, pojdzie od nastepnego roku . I tyle u nas . ;)
 
hej..


Happy jesli masz zwykly nebulizator i mozna u was kupić sol fiozjologiczną, wode morską, mucosolvan w kroplach, czy inny wykrztusne leki to kup i inhaluj Denisa. Nawet jesli teraz nie astma go zaatakowala to u takich dzieci podawanie non stop innych leków na kaszel mija sie z celem. Oskar tez tak ma, w ostatnim czasie kaszle od stycznia. Na początku marca na chwile byla przerwa, a teraz znowu. Jak zacznie kaszlec to az siny sie robi. Inhaluje go 2 razy dziennie, jak tylko zaczyna inaczej oddychac. Troche to meczące ale sie przyzywczaisz. I jesli masz, lub mozna u was kupić.. Xyzal lub Clemastin. w tabletkach badz w syropie. Chyba nic innego lepszego dla dzieci astmatycznych niema.Czasami Zyrtec pomaga ale to wyzsza polka cenowa.
Masz jakis leki ktorepodajesz mu na stale?? zapobiegawczo zeby nie zaczął sie dusić?


A po za tym u nas chyba dobrze. w niedziele jedziemy do Torunia na 3 dni, ja rosne nadal, coraz ciezej mi sie chodzi ( przez moj powykrecany kregoslup ), dziś logopeda i Si, w miedzy czasie zakup 2 chomików ( w ciągu 2 tyg. zmarly nasze dwa ).
i staram sie przekonac Ł ze teraz jest wspanialy czas zeby zaczął robić mi nową kuchnie, a nie czeka na lato.Latem to ja juz musze miec wszystko gotowe.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tren-na stale sterydy rano i wieczorem i dorazjie leki rozszerzające oskrzela,
Mam juz oczyszczacz powietrza ale w nebulizator chyba zainwestuje
 
Do góry