reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

MAGDA powiedz mi jak z lekarzami w pl skoro macie angielskie ubezpieczenie? Musicie wyrabiac angielska ekuz? Czy na jakiej podstawie was przyjmuja?
 
reklama
Hej.


A w ogole Tren- jak twoi chlopcy na wiesc o nowym czlonku rodziny??

zdrowka dla Majki. A chlopcy rodzenstwem zachwyceni. obaj chcą zeby to byla dziewczynka, bo brat im zabawki pozabiera. No i wsrod znajomych same dziewuchy sie rodza wiec nie chcą byc gorsi. Ale zapowiedzieli ze oni przewijac nie bedą.
 
Paulina-No mamy ale juz tam wstawilismy szafe trzydzwiowa z Dennusa pokoju bo ja sobue tam garderobe zrobilam :D mam tez dużą kanciape na dworze i tam jak posprzatam to miejsce będzie , wiec jak tylko zrobi sie cieplo to czekajanie wiosenne porzadki :)
Maciejka-zdrowka dla corci , moj tez juz znów kaszle :/
 
Happy moja córka zdrowa :p ale dzięki na wszelki wypadek ;)

Tren to super :D a tak w ogóle to życzyć córki czy syna? ludzie zawsze życzą przeciwna płeć kobietom w ciąży, nie biorąc pod uwagę, że może ktoś chce jednakową płeć ..
 
MACIEJKA a moim zdaniem wazne zeby bylo zdrowe, plec to tylko dodatek.
HAPPY ooo takoe buty :p tez bym chciala miec zbedny pokoj na garderobe ;d
 
Paulina no wiadomo że zdrowie najważniejsze, ale mówimy o płci ;)
Happy ja mam za mało ubrań na garderobę :p
Magda zdrowia dla córki !
 
Mi by sie taka szafa trzydrzwiowa przydala... w Polsce w sypialni mam wielka ale na pol z A. i czasami jest kosa bo on cos daje na moja strone albo na odwrot i sie pomiescic nie mozemy haha ;d


Edit
My zaraz spadany na metro i jedziemy do mamy, A. w pracy pozniej nas zgarnie i pojedziemy do ikei.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paulina ja mam w sypialni 2 komody na 4 szuflady i wielka szafę a miejsca mi mało :/
Magda-zdrowka dla malej ;)
Ja jak S. Pojedzie do pracy to ide do znajomej na kawe.
 
Paulian- tak mamy ta europejska karte zdrowia i taka choroba to nagly przypadek wiec nie ma problemu isc do lekarza. Juz tak bylam ostatnio.

Renata- haha nie dziwie sie chlopakom ze nie beda przewijac bo moj chyba malej do 6msc nie przewijal :p a raz sie wkurzylam i musial to zrobil to z szalikiem na twarzy bo kupa byla :p Teraz czasem jak jest kupa to wola Magdaaaa no chodz mi pomoz bo duza kupa jest :p hahaha ale nie trafila mu sie taka ze musial ja kapac woec az takie zle nie sa :p P.s Renata wygladasz super ;)
 
reklama
Lukasz mial tak tez. Nawet nie na kupe.. ale jak pielucha byla zasikana to on mnie informowal ze mlodego trzeba przwinąc.Jak mi pierwsz raz tak wypalil to prawie go zabilam tym pampersem. Jak widzialam jak tylek dzieciakowi wycieral po kupie to mnie krew zalewala. Wtedy wychodzilam.

Maciejka jesli moge wybrac to dla odmiany chcialabym miec corke. Ale z syna tez sie uciesze.
 
Do góry