reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Magda - fakt ubezpieczenia w uk na auta to masakra a przed 25r.ż to juz w ogóle, my za pierwszy rok mielisny 187 funtow na miesiąc. Ale u nas bez auta ani rusz bo S.nie miałby jak do pracy jeździć
 
reklama
Co do aut . Ja po miescie pieszo , ale na wieksze zakupy juz wsiadam w auto z wygody ;) do S mamy 9km wiec tez auto a nie komunikacja. No i S do pracy bez auta mial by ciezki dojazd , niby od domu ma jakies 5km . Ale musial by jechac do miasta , przesiadka i dopiero do pracy.

23may my sie zgadac musimy jakos ;)
 
Paulina- no cos takiego co ty masz ;) tzn co dostalas. Mi to rozniaste sie podobaja. Tyle ze te co mi sie podobaja to moj kreci nosem albo kazde mowi ze dziwne ze tam malo najechane ze krecony itp :p a jak mi wysyla to mi sie nie podobaja :p
Happy- dokladnie o tych cenach mowie.. nam na zwykle male autko wychodzilo najmniej 6tys a najwiecej i 12tys funtow.. Bo moj wlasnie przed 25r.z
 
MAGDA jeszcze nic nie dostalam :p golf co mamy to kupilismy za swoje. Zreszt nastepne auto tez za nasze wiec nie wiem czy mozna to nazwac ze je dostane :p

Moj sie podobno na lato w metro przesiada.. nie chce mi sie wierzyc mimo ze metrem jest 25min a autem 30 do jego pracy, jego lenistwo zwyciezy :p


Edit
Robila ktoras z was sos z bulionetki winiary do duszonych mies? Wlasnie go robie i srednio wyglada
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co do aut , dzisiaj dennis dostał pierwsze auto :) co prawda ma juz quada na akumulator ale nie szkodzi;) teraz moze kolezanki z przedszkola podrywać... jedyny problem to gdzie to kurde trzymać
 

Załączniki

  • 1426357166562.jpg
    1426357166562.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 35
OLCIA ja te zawsze robie sama, ale to jest ta dobra bulionetka knorr co reklamuja teraz i ona nadaje smak, bardzo dobre wyszlo ;-)
HAPY nono :p nika ma w pl taki, w garazu stoi, tutaj nie mialabym gdzie trzymac. Wy macie duzy dom wiec problemu nie bedzie
 
Teraz niby stoi pod schodami no ale musialam z tam tad wujac quada, rower , hulajnoge i jezdzik, no i musze hdzies to wszystko ogarnąć :D juz postanowilam ze czesc zabawek zaniose do Dennisa przedszkola,
 
reklama
Hej.

Mala mi w nocy goraczkowala a teraz stan podgoraczkowy. Znoqu kaszel sie nasilil.. Jutro do lekarza trzeba jechac.

Happy- wy macie duze mieszkanie to macie gdzie trzymac.

A w ogole Tren- jak twoi chlopcy na wiesc o nowym czlonku rodziny??

Pogoda dalej brzydka.. Niby od jutra ma sie wypogodzic.. zobaczymy.

Mialam dzis do tesciow na obiad jechac no ale sila wyzsza. ;)
 
Do góry