reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina - raz w tygodniu jedziemy rqzem autem nq wieksze zakupy i wtedy kupujemy mieso i mleko na caly tydzień, owoce, ,wazywa, ser, szynje, napobe skodycze itp. Wuec bagażnik wypchany po brzegi, ja chidze do sklepu właściwie tylko po pieczywo i ewentualnie jak czegoś zabraknie ;)
 
reklama
Paulina ciężko zdać wszędzie :)

Facet jednak jest potrzebny :)
Ja muszę sama wielkie zakupy robić. Dlatego to auto mi się dziś marzyyy..
Żeby było mało mieszkam wysoko, a osiedle moje na stromej górce hehe więc żeby z zakupami, dwójką dzieci w deszczu tu się wbić to mam mam taka aktywność że ćwiczyć nie muszę :D :p
 
Ostatnia edycja:
Paulina, jak dla mnie w Krk komunikacja jest bardzo dobrze rozwinięta, wszędzie się dojedzie ;) a co do kursu w Szwecji, to tam podobno można bezpośrednio przystąpić do egzaminu bez nauki jazdy u nich, może cię tam nawet rodzic uczyć jezdzic jak ma uprawnienia. tak słyszałam. ;) gratulacje że jestescie juz legalnie i kciuki za przedszkole ;)


U Nas deszczowo.. Ja do 15 w pracy, poźniej na drugi sklep układać wszystko ;/ masakra
 
23May tak dostajesz uprawnienia ovningskor i kazdy moze cie uczyc jezdzic. Ale to nie znaczy ze jest za darmo. Tak jak mowie koszt rzedu 30tys kr/ 15 tys zl. Jak dla mnie komunikacja jest slaba, wiecznie zatloczone autobusy, oblegane linie likwiduja, potem daja na weekendy, potem znowu wracaja albo zmieniaja trase, dla mnie porazka. A w Nowej Hucie gdzie mieszkalam to juz wogole sie nie wypowiem :p
 
Paulina no co duzej ilosci pasażerów to masz racje, ale w sumie w Krk to wszedzie pełno ludzi.. ale ja i tak jakos lubie bardzo to miasto ;)
 
23May gdybys przyjechala do Sztokholmu to bys zobaczyla co to duza ilosc ludzi w miescie :p Krk sie do tego umywa a nie potrafia sobie z tym poradzic.. ja jako miasto tez lubie, najbardziej za galerie Bonarke hahaha
 
Hej.

Paulina- my bedac w Anglii przyjechalismy na urlop i moj T prawko na motor robil. Takze wydaje mi sie ze jesli mieszkasz tam i karte rezydenta to nie koliduje to z niczym w Pl.

U nas leje.
A ja sie tak zle czuje ze porazka...

W Anglii auta nir mielismy bo nie bylo nas stac na ubezpieczenie. A w Pl juz sie rozgaldamy za jakims. Moj juz mi wysyla jakie mu sie podobaja ale mu uswiadomilam ze i ja bede jezdzic nim wiec ma byc takie ktore i mi sie spoboda i nie bedzie wielki kolos jakis. ;)
 
reklama
MAGDA co to jest karta rezydenta? Apropo aut golfy sa fajne :-) my naszego sprzedajemy w sierpniu prawdopodobnie, siostra A. bierze, a my bedziemy nowszy model kupywac, prawdopodobnie golfa V z 2005r, ale probuje przekabacic A. na volvo c30, bo po nowym roku i tak zostanie dla mnie bo dla A. bedziemy brac prawie nowe auto w kredyt a ja zakochana w volvo..
23May ja za krakowska nigdy nie przepadalam :p jak w Hucie mieszkalam to najczesciej bylam w m1, teraz najczesciej do bonarki jezdzimy bo blizej ;d
 
Do góry