reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Sandra a to najwaxniejsze ze jest motywacja :D ja zaczelam robic sobie peelingi ciala i balsamuje i te cialo nawet fajne sie robi :D i zaczelam mikstury zeby wlosy rosly szybciej rosly i byly zdrowsze mam nadzieje ze szybko mi sie nie znudzi :D
 
reklama
Ja wczoraj dalam dupy i nie zrobiłam przysiadow:/ strzelilo mi cos w plecach jak meble przestawialam i nie dalam rady ale dzisiaj jadę dalej:)
 
Hej
U mnie dziś znów deszcz kurde a mam zakupy do zrobienia. Na złość auto niesprawne :/ pieszo zakupy z dwójką dzieci to katastrofa :p też czujecie się bez auta jak bez ręki ???
 
MACIEJA tutaj auto potrzebne jak jedziemy gdzies daleko, albo poprostu z wygody. Jak A. nie ma to jezdze metrem, ja bym sie bez niego obyla bo tu komunikacja jest wysoko rozwinieta, generalnie metrem ponad 100km pokonasz w godzine ;-) za to w Polsce bez auta... porazka! Zreesta ja jeszcze prawka nie mam :d

No dziewczyny ja juz legalnie w Se ;-) wczoraj dzwonila person numeer nadany, w przyszlym tyg ma przyjsc listownie ;-) teraz id-kort, konto w banku i piszemy podanie do przedszkola. Ale sie ciesze ;-)
 
Olcia ja też teraz bo wyjścia nie mam :D czasem brata proszę chyba dziś to zrobię bo leje a market trochę daleko jak na pieszą wyprawę z dziećmi ;)

Paulina no to do dzieła. Zapisuj się na kurs :) w Polsce to zależy gdzie. W większych miastach też komunikacja wszędzie się dojedzie ale w moim małym mieście to tylko w określonych godzinach w dane punkty więc auto mi potrzebne a tu du.. blada :p
Gratulacje :)
 
MACIEJKA nie wiesz co mowisz :p Krakow wypada slabo pod tym wzgledem naprawde. A kurs to ja mam w trakcie, w lipcu zrobilam teorie, teraz praktyka sie prosi, w maju moze rusze. Jesli bede prawnie jeszcze mogla, bo ja juz legalnie "pracuje" w Szwecji i legalnie tu jestem i nie mam pojecia czy moge robic w Polsce. A tutaj na prawko mnie zwyczajnie nie stac, koszt ok 15tys zl...
OLCIA chce od wrzesnia, a od wrzesnia N. powinna isc juz do starszakow, boje sie ze mi ja cofna do bejbisow przez to ze nie mowi po Szwedzku :(
 
Tu niby tez wszędzie autobusem dojade ale jajos nie wyobrażam sobie wracac z pelnymi siatkami zakupów i Dennisem autobusem wiec auto mamy chociaż ja i tak jak jest ciepło chodze pieszo bo lubię :D
Ja jeszcze leżę w łóżku i pije kawę
 
reklama
Do góry