reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Paulina - no dokładnie mi sie nie chce, , codziennie sie zmuszam ale wole ćwiczyć i patrzec jak poprawiam swój wygląd niz siedziec i sie nad sobą uzalac i nic z tym nie robić.
Maciejka powiększyć nie! Mam 96cm w biodrach, chce ujedrnic pupe ;) a brzuszkami zwezyc talie do 60cm.
 
Hej.

U nas oki. Znalazlam mieszkanie. Z tymi umeblowaniami to roznie jest. My np bedziemy wynajmowac pusciutkie... Nawet w kuchni mebli nie ma. Ale juz dzis bylam ogladac w Castoramie i za 700zl sa super zestawy kuchenne. Naroznik mamy, dla Majki lozko tez. Reszte powoli jakos. Znalazlam tez fajne ale uzywane do salonu. Bedziemy moec tam 3pokoje, duza lazienke i kuchnie.
Kondycje wyrobie sobie, pocwicze bo to 3pietro hehe.
Ogladalam tez przez agencje wczoraj ale tak wali w toalecie szambem ze myslalam ze uciekne stamtad.

Za tydzien jade umowe podpisac i dostane klucze. Przeprowadzam sie po nastepnym weekendzie. A T za 1,5 tyg bedzie juz ;) Czas tak leci ze szok. Szwagier go chcial juz sciagac bo tyle roboty jest, ale zlozyl moesoeczne wymowienie i bilet juz kupil na 25go ;)

Pogoda sie popsula, zimnooooo.

Sorka ze tylko tak o sobie ale jestem padnieta tymi maratonami od poniedzialku. Dzis wrocilam do rodzicow.
 
MAGDA to super ze tak szybko znalazlas mieszkanie:) sytuacja podobna do nas bo tez mieszkanie bez wyposazenia.. my meble do kuchni tez musielismy kupic a reszte bedziemy szukac uzywane. W Black red white wychaczylismy meble do kuchni za 650 akurat promocje mieli:) tylko musimy czekac az przyjada jutro albo w poniedzialek, przeraza mnie kupowanie tego wszystkiego.. jak nie znajdziemy tanio mebli do nas to zabieramy stad z mojego pokoju

Dziewczyny ale macie zapal do cwiczen trzymam kciuki:)
 
Madzialenka proponje zajrzec na olx ludzie czasami wystawiaja meble za grosze :)
A co cwiczen jak widzialam zwisajaca skore na brzuchu to byla motywacja :D

Magda szybciutko znalazlas mieszkanie powodzenia w przeprowadzce :)
 
Olx to super sprawa :-)
Ale wypoczynku bym używanego nie kupiła ;) tzn od rodziny, znajomych, kogoś kogo dobrze znam to tak, ale od obcych no way ;) ;)
 
Hejka

My od lekarza wrocilismy, P. ma brac Neosine i syrop na kaszel zobaczymy czy przejdzie, na roczek jutro nie pojedziemy:/

Ja na olx patrze mozna naprawdw tanio meble kupic:) a naroznik kupowalismy od znajomych mojej siostry takze wiem co to za ludzie:p
Dzisiaj jedziemy do tesciow to posprzatam troche w mieszkanou no i bedziemy meble kuchenne skrecac

Milego dnia dziewczyny
 
Niestety ja na takim spalam 2msc :D fakt ze przescieradlo nowe i swoje, ale fakt ze ktos sie na nim bz.ykal to boziulku..
Mimo ze np w hotelu tez nie wiesz kto na nim spal..

My po spacerze wiosenna pohoda cd ;-) zaraz wstawiam obiad i po tez pojdizeny
 
Madzialena Paulina a to tylko takie moje widzimisię hehe każdy ma jakieś tam swoje zasady ;)

U mnie dziś deszcz.. siedzimy w domu.
 
reklama
Do góry