reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hejka:)

My juz po spacerze, niedlugo zabieram sie za ciasto bo mama jutro urodziny ma:) a w sobote jedziemu na roczek do synka chrzestnej P. mamci juz kupilam jej ulubiony krem a malemu jutro cos kupie

Aa i naroznik w koncu mamy D. zalatwil transport i przewoza

Co do cwiczen to ja potrzebuje kopniaka zeby sie zmobilizowac:) jak sie przeprowadzimu to na 100/% zaczynam bo nie bedzie wymowki ze maly w tym samym pokoju i sie budzi:) bo ja to zawsze z rana wolalam cwiczyc
 
Tak piszecie o tych ćwiczeniach ;) ja jak byłam piękna i młoda i miałam tylko jedno dziecko to też mi się chciało hehe ;)
Możecie wziąć moją dwójeczkę ;) gwarantuje Wam aerobic całą dobę :D
 
MACIEJKA ale kto mowi o tym ze nam sie chcialo? :p mi sie nie chcialp ;d ale moje cialo jest tragiczne i to mnie zmusilo a teraz dzien bez treningu jest dla mnie dniem nie kompletnym.. jesacze musze sie postarac nam posilkami regularnymi bo jednak czasami zapominam :(
MADZIA ja mialam taka wymowke jak mieszkalam u babci :p pozniej mama wchodzila i sie smiala i odrazu rezygnowalam.. przy A. tez nie potrafie cwiczyc :p wiec zazwyczaj w weekendy mam "rest day" jak on ma wolne
 
PAULINA dokladnie tak samo u mnie cwiczylam jak D. pojechal do pracy i maly jeszcze spal ale jak na zlosc sie budzil i pocwiczone:p

P. cos kaszle i co tu robic:/
 
Heh roznie to bywa z rosnieciem brzuszka a jak druga ciaza to podobno szybciej :D

Jestem szczesliwa dostalam dwie paczuszki z jednej dostalam gratis tusz do rzes baze pod cienie i drugi podklad a w drugiej gratis 19 probek kremow do twarxy pod oczu itp i jeden wiekszy krem na dzien :D
 
Paulina bardziej miałam na myśli to że wtedy miałam więcej czasu na wszystko i sil na to by ćwiczyć i biegać a przy dwójce nie mam czasu na nic i sil of course ;)

Happy tymi przysiadami chcesz trochę powiększyć pupe i uda?

olcia to prawda że szybciej brzuch rośnie, ale niekoniecznie pod koniec jest większy niż w pierwszej :)
 
MACIEJKA wpisz w necie squat challenge, to jest to co happy cwiczy. Ponoc dobre efekty daje ;-) tylek jedrniejszy
OLCIA chyba zaczne zamawiac kosmetyki przez neta :D
 
reklama
Macieja rozumiem Cie ja przy jednym dziecku czasami marze o loxku a co dopiero przy 2 :p

Paulina no powiem Ci ze pierwszy raz mam stycznosc z takimi sklepami co tyle probek daja :D
 
Do góry