reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina przerabialam to miesiąc temu , myślałam że zatluke gnoja gołymi rękami . Ale jak ja byłam to powiedział ze nie wyglądam na chora , i weź tu ich zrozum.
Maciejkaa łączę się w bólu z tobą a kiedy wraca na parę dni do ciebie ?
P od jutra zaczyna prace w połowie czerwca będzie miał miszkanie od znajomych piętrowe po remoncie chyba ze znajdzie coś lepszego , wiec super . Jest tam nie cały tydzień a wszędzie prawie ma konakty i znajomych nie wiem jak on to robi. Ale i tak cholernie tęsknię .
Odliczam tygodnie i dni przywyklam bo nie płacze bynajmniej z jego powodu że jest tam . Gorzej z mamą . Długo by opowiadać .
Maciejkaa damy rade co nie ?

Jasne że damy :)))))
Pomysl, że u Ciebie to tylko tymczasowe i niedługo znów będziecie codziennie razem :*
U mnie już mniej kolorowo ;)
Być może niedługo zjedzie :-D
Możesz pisać na kom w chwilach zwątpienia, bo nie ma to jak ktoś, kto przeżywa to samo :*
 
reklama
Hej dziewczyny

My juz wczoraj bylismy na spacerze, w koncu bo juz mialam dosyc siedzenia w domu:) ale dalej sie inhalujemu obydwoje

SANDRA, MACIEJKA na pewno dacie rade:)
 
Madzialena słyszałam ost o jakimś dziwnym wirusie który panuje :szok:
Milena jakie zmiany?
Ania czyli zerówka w budynku szkolnym tak?
 
MACIEJKA mi pediatra to samo powiedziala, panuje inna odmiana grypy:/ dzisiaj wyszlam z malym na dwor to ani jednego dziecka na dworze nie widzialam, przychodnia cala pelna:/
 
Maciejka wyszlo zap pluc , do tego pediatra stwierdzila zap oskrzeli ;/ i zastrzyki ...

Mam nadzieje ze Natalia juz sie wychorowala i juz ja nic nie zlapie. Doszla do siebie po rotawirusie i poki co mamy spokoj

Sciagnelam sobie w koncu apke ..ale troszke nie fajnie ze suwakow nie ma ;/
 
Ja az sie boje ze mlody mi zaraz tego wirusa zalapie bo od wczoraj cos marudzi ze go gardło boli..;/

Maciejkaa tak w budynku szkoly znajduje sie zerowka.
 
MILENA kurcze to nieciekawie:/ duzo zdrowka :*
ANIA ta odmiana to jakas masakra ja juz drugi tydzien kaszle i nic nie przechodzi:/ z malym troche lepiej

U nas dzisiaj slonecznie i ma tak byc codziennie;) coraz blizej do wiosny:)
 
Czesc dziewczyny ...









Z pewnych wzgledow utworzylam nowe konto ;) jakby cos napisze wam kazdej z osobna na priv :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
MILENA czemu nowe konto? Nic nie mowilas.
MACIEJKA ty juz nie dlugo i malz bedzie :p
MADZIALENa zdrowia juz dla was ;-)

U nas ok. A. poszedl dzis naszczescie do pracy. Dzis pada wiekszosc dnia.
 
Do góry