reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej.

U nas dzis piekna pogoda.. Dopiero wrocilysmy niedawno do domu.

Ja pamietam jak chodzilam do zerowki to byl z nami w grupie chlopak 5letni. Rodzice chcieli go poslac rok wczesniej ale on sie nie nadawal bo on tylko sie bawil nawet nie chcial nigdy nic robic z innymi dziecmi np malowanie, slaczki itp O literkach nie wspomne. I zostal. Aa i jeden w moim wieku 6 latek tez zpstal wtedy bo psycholog go badala na polecenie nauczycielki i nie poszedl.
Mieszaja i kreca z tym nauczaniem zerowkowym. Niech sie zbiora i zarzadza albo 5albo 6latki i tyle.. Bo tu juz niby bylo obowiazkowo a pozniej znowu nie i teraz ze tak. Majce w tym roku chyba nie ogarne przedszkola i pojdzie od nast roku jako 3latka najwyzej.

Zdrowka dla chorujacych i udanych ferii co dla tych co teraz je maja ;) Kiedys na ferie to na gorki na sanki sie chodzilo a teraz juz na ferie mozna rowerem jezdzic bo cieplo ;)
 
reklama
Hej dziewczyny :) widzę że temat nadal 6 latków ; D nie udzielam się bo zanim moj będzie miał 6 lat to długo.

Z mamą nadal dobrze. Dennis bardzo ją polubił dzisiaj dał jej buzi i siedział na kolanach (normalnie nawet osoba które długo zna nie usiadzie)
Wiec jestem zadowolona ;)
 
Hejka HAPPYMUM to super ze z mama sie dogadujecie:) obyscie milo spedzaly czas:)
PAULINA tez to przerabialam dla mnie jak chlop chory to gorzej niz jak z chorym dzieckiem :D dasz rade:)

Ja u lekarza bylam nie dostalam antybiotyku bo ponoc inna odmiana grypy panuje i mam te same syropu co ostatnio:/
 
MACIEJKA nie chcialabys!!

Przyszedl od lekarza, stwierdzil ze jest obloznie chory :banghead::banghead: ma wode w uszach.. Sniadanie prosze cie zrob i herbatke, moze zrobisz kakauko ja mowie nie mam, dwie godziny trul mi tylek az wkoncu ubralam sie i poszlam kupic, na obiad zazyczyl sobie kalafiorowa :cool::cool: teraz spi, a my robiny z Nika zupe w kuchni, wyzamykalam mu drzwi bo nika juz po nim skakala to tylko "Paulinaaaa" bozuu mam dosc :d ale jak ja bym byla chora to wez udajesz albo nie jest tak zle
 
Paulina skad ja to znam jak moj jest chory to przeciez prawie umiera:D i ciagle podaj to a zrób to.. ale jak ja jestem chora to dokładnie jak piszesz albo udaje albo wcale nie jest tak zle i musze byc na nogach pomimo tego ze nie mam sily. :p

Właśnie wróciliśmy ze szkoly zachaczylismy o plac mlody chwile sie pobawil ale długo nie wytrzymalam siedzac na lawce za zimnooo;)
 
To wasi Mężowie widzę książkowo chorują :p mój nie umiera jak jest chory na szczęście, co bym dała żeby mi tu trochę pochorował mm :p

Wampi to Twój mąż chodzi do pracy w sensie codziennie czy wyjeżdża w trasy?
 
Paulina przerabialam to miesiąc temu , myślałam że zatluke gnoja gołymi rękami . Ale jak ja byłam to powiedział ze nie wyglądam na chora , i weź tu ich zrozum.
Maciejkaa łączę się w bólu z tobą a kiedy wraca na parę dni do ciebie ?
P od jutra zaczyna prace w połowie czerwca będzie miał miszkanie od znajomych piętrowe po remoncie chyba ze znajdzie coś lepszego , wiec super . Jest tam nie cały tydzień a wszędzie prawie ma konakty i znajomych nie wiem jak on to robi. Ale i tak cholernie tęsknię .
Odliczam tygodnie i dni przywyklam bo nie płacze bynajmniej z jego powodu że jest tam . Gorzej z mamą . Długo by opowiadać .
Maciejkaa damy rade co nie ?
 
reklama
Hej dziewczyny :*
U nas jakos leci , z mloda juz wszystko dobrze w koncu :)
W sobote idziemy na chrzest , S chrzestnym zostaje ;)

Moja do 6 lat ma troche czasu takze nie bede sie wypowiadac :)

Czytam was , ale czasu ciagle brakuje ;/ Jasiek ciagle siedzi , znowu lapie go wysoka goraczka, jakies zmiany na plucach mu wyszly, wlasnie pojechali po zdjecie i opis
 
Do góry