reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

My niestety nadal smoka ciagniemy.. sprobuje w Polsce jak pojedziemy tego co wampi ;-) dla mnie odpieluchowanie latwiejsze :p

Kupilam wczoraj skakanke, top do cwiczen i mate. Narazie poskakalam na skakance w tum topie i niezly wycisk daje a top mega wygodny :) przy nastepnej wyplacie kupuje obciazniki, spodnie do fitnessu i moze buty ;-) a i moze jak sie uda to taka maszyne do chodzenia co i nogi i rece sie ruszaja, liczy spalone kalorie i wogole. Tylko mam watpliwosci czy nie lepieh na jesien bo coraz cieplej jest to i wiecej sie spacerowac bedzie
 
reklama
WAMPI chyba tak. I powiem ci ze patrzylam wlasnie za mniejszym gabarytowo i wypatrzylam fajny w decathlonie cena tez przystepna i chyba sie skusze ;) bo szefowa tez ma ale ona to ma taka krowe co pol salonu zajmuje i kosztowala NA PROMOCJI 6 tys pln haha chyba bym musiala z sufitu spasc zeby kupic za tyle
 
teraz to trzymam zęby za zębami nie chce mi się z nimi kłócić nie mam na to ochoty . Ale utwierdza mnie w to w decyzji ze słusznie ja podjęliśmy. Tata mi dziś powiedział ze jak wyjadę to on się wyprowadza z domu itp. W końcu wiedziałam że coś wymyśli byle bym nie pojechała z dzieciakami do Angli . Nie mowie nic P bo nie chce go denerwować ale widzi że coś nie gra. Ojciec przechodzi samego siebie od kiedy dowiedział się ze P tam zostaje . Najwyżej wezmę mamę ze sobą albo coś juz nie wiem co robić. Co byście zrobiły?
I dobrze że się nie kłócisz. Nie warto. Tata nie powinien Cie tak szantażować. Dlaczego chcesz brać mamę? Słuchaj, nie po to podjęliście taka a nie inna decyzję, żeby były tak jak jest teraz tylko w innym państwie. Trzeba w końcu żyć na swoim. Teraz mama mieszka z mężem to i bez Was może. Teraz Twoja rodzina jest P i dziewczyny. Rodziców zawsze możesz odwiedzać i vice versa ;)
Głowa do góry.
 
hej.
Ania moj mlodszy w wieku twego syna i we wrzesniu idzie do 1 klasu. w pazdzierniku wedlug opinii nauczycielki jako jedyny z grupy nadawal sie do przyszlej 1 klasy. Teraz tez dobrze sobie radzi, bystry jest, szybko wiedze lapie, ale strasznie szybki i szlaczki jego i literki wyglądają tragicznie. Bo kto ma czas siedziec nad lekcjami jak rowerem trzeba pojezdzić. Widze ze umie wiecej niz Filip jak mial 6 lat.. no ale Filip do zerowki poszedł jako 6 latek.. wiec i dopiero wtedy uczyl sie szlaczków, literek..

A te pierniczenie o skracaniu dziecinstwa to totalna *******a. Niewiem kto to wymyslił.. czy zerowka, czy 1 klasa.. i tak po 5 godzin dzieci w szkole spedzają.. a to ze wczesniej z glugopisem pracują?? wczesniej zaczną wczesniej skonczą.
 
Mój syn poszedł jako 6 latek. Niestety nie miałam wyboru tak jak rodzice dzieci dzieci z drugiej połowy rocznika. Na domiar złego moje dziecko nie miało zerówki a co za tym idzie nauczania wczesnoszkolnego także totalna porażka! z 5 latka kulającego się po dywanie z misiami nagle do ławki na 6 godzin :szok:
 
Maciejka mialas wybor... moglas pojechac z synem do poradni, z opinią od nauczyciela i tam jesli syn sie faktycznie nie nadawal do szkoly by go odroczyli. Moja kolezanka tak zrobila z corą.
 
Ja jednak polecam Matke Prezesa. Wystarczy kilkanascie minut dziennie na cwiczenia zeby przygotowac dziecko do 1 klasy. Oczywiscie nie mowie o miesiacu na przygotowanie.
 
Paulina nie sposob przygotowac dziecko do pojscia do szkoly ktore emocjonalnie nie jest gotowe. Mojej kolezanki cora umiala pisac, zaczynala czytac, manualnie rozwinieta.. wstepnie nadawala sie do 1 kl. Ale po zbadaniu przez psychologa.. okazalo sie ze psychicznie ona daleko w tyle jest i 1 klasa "zezre" to dziecko.
 
reklama
Do góry