reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ale tutaj cisza.. :)

My dzisiaj prawie cały dzień byliśmy na dworze, pogoda dopisuje to trzeba korzystać:)
Ciekawe jak paulina:) Zostały jeszcze tylko dwa dni i ślub:)

Mnie cos głowa pobolewa i tak jakby gardło.. mam nadzieję że nie zaraziłam się od D. :/
 
reklama
Gosia a to wybacz że Cie zniesmaczyłam :p
Madzialena zdrówka!
olcia oby dzisiejsza noc była lepsza!

mała dziś spala tylko raz od 11-12 . Popołudniu wyszłam z nią na spacer żeby się zdrzemneła ale gdzie tam. 2 godz chodziłyśmy i w końcu ja zabrałam na plac zabaw aż do 19.
Młodemu w końcu biurko kupiliśmy.
jutro wyprawka i w pon szkołaaa
 
Witam porannie. ktorys dzien z rzedu wstaje o 6. chyba organizm sam czuje ze koniec wakacji trzeba sie przyzwyczaic ze wrzesien nadchoodzi :)

booooziu znowu zimny poranek. zle jak za gorąco, zle jak za zimno , wez dogodz babie.I umieram ciut.Wczoraj sie nazarlam sorowki z rzepy, a moj zolądek niekoniecznie super potem sie sprawuje.

wczoraj byla u mnie moja 6 letnia siostra cioteczna. z Oskarem przez godzine tak szaleli ze moj pioron opadl z sił co sie praktycznie nie zdarza :)

musze dzis u F w szafce posegregowac ubrania. Bo kuzynka ma mi dziś przywiezc dla F ubrania.wczoraj u O wybieralam za male i caly wor ciuchow poszedł w odstawke.beda czekac na Ł siostrzenca :)
 
Ostatnia edycja:
Hejka:)

My pospaliśmy znów do 10:-) Niedługo ma przyjechac siostra to pewnie pójdziemy na spacer. Od 14 przyjmuje lekarz i chyba pójdę z D. zeby mu się w poczekalni nie nudziło, 36 osób jest zarejestrowanych;/ Jutro prawdopodobnie jedziemy do teściów, dożynki są:) dla dzieci wszystko ma być za darmo więc zobaczymy jak pogoda dopisze to jedziemy.

renata
ja dwa dni temu robiłam porządki w półkach i dałam całą reklamówę siostry sąsiadce:)
 
Dziewczyny jakbyście chciały sprzedać ciuchy czy też nie macie komu wydać np to ja się zgłaszam :-) nie mam w rodzinie nikogo kto by mi dał czy sprzedał ...
 
Wampi tez kiedys myslalam zeby do DD oddawac ale Ł siostra przyjmowala dla syna po moich chlopakach. a ze teraz jej syn zwolnił ze wzrostem, a O znowy wyrosł, to trzymam te ciuchy.

Maciejka a na jaki wzrost twoj syn ubrania nosi.?? bo moze ja moge sie podzielić. Oskar ma duuuuuzo ubran. bo po F, po kuzynie, kolezanka po synku oddaje to co jeszcze nadaje sie do noszenia i bywa ze coś sama kupuje :D

@ dostalam. jutro bede umierac z bolu. do tego glowa mi boli.
 
Renata oo :D
120 najmniejsze ma. Więc od 120 wzwyż :) to super że masz tyle ubrań :)
U mnie też @ nadchodzi ...
 
Ostatnia edycja:
Maciejka.. Oskar akurat na taki wzrost teraz nosi.

Kuzynka przywiozla mi wor ubran dla F. czesc wynoslam. nie mam gdzie trzymac.. bedą dla O, zeby nie wył ze wszystko co ma to spadkowe po F :) wiec bedzie suprajs.. czesc nie bedzie spadkowych po F :) i buciory dostal F. normalnie w zachwyt wpadlam, bo raz ze o 2 nr mu noga od czerwca podrosla a ina sprawa znalec dla F buty to jest kosmos jakis.ma strasznie szeroką w palcach stope a nie lubi butów przylegających. ale znowu zbyt luzne tez nie mogą byc.jakby mial sam wybierac to bylyby zielone. wszystko moze byc zielone.

mam firanke z Kubusiem puchatkiem do sprzedania jakby ktoras byla zainteresowana. Moi wyrosli z tej bajki. :)
 
reklama
Hejka:)

My u teściów, wczoraj przyjechaliśmy i zostajemy do jutra. Dzisiaj grill bo urodziny ciotki są, może pójdziemy na dozynki także P. będzie miał dzień pełen wrażeń:)

renata u nas tak samo jest problem z kupnem butów dla P. ;/ stopa szeroka, wysokie podbicie, chodził w butach rozmiar 25 a teraz jak mu kupowałam adidaski to już rozmiar 27, jedyna para jaka na niego pasowała w sklepie i które mu sie podobały:) But musi być szeroki bo bywa że nawet w rozmiar 27 nie wciśnie stopy jak but jest zbyt wąski;/ stopy to on ma po tatusiu bo teściowa mówi że z D. jak był mały to musiała jezdzić kupować butu bo innym to kupowała na oko i zawsze trafiła:)

paulina Wszystkiego Najlepszego na Nowej drodze życia!! Dużo szczęscia i Miłości dla Was!! :*
625591_398948900162074_1048047561_n.jpg:-D
 

Załączniki

  • 625591_398948900162074_1048047561_n.jpg
    625591_398948900162074_1048047561_n.jpg
    43,9 KB · Wyświetleń: 25
Do góry