reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Czesc.

Paulina- super ze sie udal panienski :p a glowa szybko przestanie bokec, albo i nie!? :D
Renata- lepiej ujac tego nie moglas co do Lucyp faceta.

Moj mi ostatnio staje na odcisk, ojjj i coraz bardziej mi ten odcisk uwiera a jak peknie to bedzie buuu.
Pochorowal sie(czyt boli go glowa i swedzi gardlo)- umiera.. O zgrozo!
Herbatke mu zrob, obiadek podaj.. bo on sie tak zle czuje, ojoj.. Mowie mu ze glowa mnie cos pobolewa i zebysmy wszyscy sie nie polozyli a ten mi: Tabletke sobie wez!
Szkoda ze swojej miny nie widzialam...

Dzis poszedl na nocke do roboty. Lezal oczywiscie ciagle w lozku, boo taki on chory, mowie wez pieluche malej zmien, ojjj ty nie mozesz bo ja polezec musze..
Masakraaa jakas.. Ty kobieta w chorobie zrob obiad, popierz, posprzataj, itp a jak fscet chory to moj Boziulku, koniec swiata nadchodzi!

Mala ma katar. Przez 1,5 godz tak wylA ze myslalam ze albo zaczne wyc z nia albo zaczne sie drzec az sasiedzi zaczna pukac do drzwi :D uspokoila sie teraz i oglada sobie Rodzinke.pl a co tam tylko polnoc jest...

Mi juz oczy sie zamykaja a ta nie spi...
 
reklama
Paulina oooj to panienski sike udal nie ma co :-D hehehe i zaraz slub, kurde ale to zlecialo :tak: :-)

U nas za 4 dni pol roku od slubu minie, kiedy to ja niewiem, wakacje tez moment zlecialy i kurde od pn sie zacznie :-) tyle ze starszaki do podstawowki a najmlodszy pierwszy raz przedszkole.... :confused::szok: przeraza mnie to ale musimy przejsc przez to...


co do wychodzenia ja jestem w obcym miejscu i nie mam gdzie wychodzic :p chyba z ez Olciaa wezmiemy sie i umówimy kiedy na pifffooo? :-D co ? hahaha
A tak to jak cos to razem wszedzie wychodzimy :p Ł. stara sie pomagac ale tez o to troszke walcze jak jest, no ale coz tam, czlowek sie uczy wciąz :) walnol sie na gleboka wode bo od razu troje dzieci to co sie dziwic uczy sie tego co ja sie nauczylam od 8 lat :cool2:

Dzis u nas pieknie :-) wiec obiad zjemy kolo 12 i na spacer i na place :-) trzeba korzystac, bo zaraz obowiazki szkolne i juz nie bedzie tak cudnie :blink:
 
Hejka:)

My dzisiaj pospalismy do 10:) Szybko sie zerwałam bo potrzebują do pracy na pół etatu do drogerii Dayli:-) zaniosłam cv jaj,na razie dopiero dwie osoby złoźyły ojj żeby się udało:-)

paulina no to panieński chyba udany:-D współczuję kaca moredercy:-D Takiego wieczoru nie zapomina sie pewnie do konca zycia:) Ja w swoim życiu miałam tylko jedną taką akcje ale na następny dzień o 12 juz byłam jak nowo narodzona:) Gorzej z D. ostatnio tak się napił że juz miałam po pogotowie dzwonic bo sama w domu z dzieckiem i wystraszyłam się ale jakoś daliśmy rady:)
magda mój D. też od wczoraj ma katar i gardło go boli, ale na szczęście rano nic nie mówił, wczoraj tylko dałam mu Gripex i coś na gardło i jakby jest lepiej, za to mnie cos już też gardło boli;/ duzo zdrówka dla córci oby katar przeszedł:)
 
Hej

Sobotnia imprezka urodzinowa udana, nie licząc tego, że musiałam kupić gotowe biszkopty do tortu bo młody się dorwał do tych co upiekłam ( ocalały tylko 2). Ale najważniejsze, że jednak był tort i O. zadowolona:tak:
IMG_4268.jpg

A wczoraj zostałam mamusią chrzestną małej ślicznotki Dorotki:biggrin2:

postaram się nadrobić wieczorkiem bo teraz czasu brak
 

Załączniki

  • IMG_4268.jpg
    IMG_4268.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 30
heja kuuurde jak u nas wieje. leb mozna zgubic.
bylam w wiosce obok po maliny, aronie gruszki i sliwki. Opiekujemy sie ciotki mojej podworkiem ( czyt. koszenie trawy i robienie tlumu zeby sasiadow nie korcil pusty dom :) ).

my juz po obiedzie.

Ja sie juz roku szkolnego doczekac nie moge. Pol dnia spokoju chociaz. Chlopaki juz sie sobą znudzili, i taki hardcore mi fundują ze mam dosc.
 
Hej niuniuś śpi. ja nie nadabiałam nie badzo miałam kiedy.
Dzisiaj byłam na rozmowie o prace i szkoleniu i albo od 29 teraz albo od 5 września zaczynam. jeju ale się ciesze. Już będzie lżej:-D
 
asik torcik wyglada pysznie:-)
papitka to super że znalazłas pracę:)

My bylismy w parku, mały wyszalał się na rowerze:) Teraz bawi sie klockami, D. przywiózl od kuzyna całe pudło klocków lego, od soboty nie ma dziecka cały czas się nimi bawi:)
 
Hej
Moja Mała w końcu załapała niekapek :D
Ale wciąż nie mogę jej na wieczór i w nocy od piersi oderwać :(
Paulina dałaś czadu!
magda bo chory facet to apokalipsa ..
Liza powodzenia oby nie było łez!
Asik ładny tort :)
Renata to fajnie odpoczniesz od 1wrze. :)
Papitka gratulacje!
Madzialena i masz spokój ;)

Kończę obiad robić :) dziś ryż z warzywami i rybka ;)
 
Ostatnia edycja:
Magda u mnie kiedyś jak Ł chorowal to tez koniec swiata byl. Lezal i czekal na smierc. Oczywiscie sądzil ze ja bede skakac kolo niego. Ale jak ja chora, to co to bylo. wez leki i nie przezywaj bo dzieco w domu
Szybko sie obudził ze swego snu o uleglej zonie :)

Teraz wie ze jak boli go coś to są tabletki. Duzy chlopczyk z niego.. sam je moze zazyc :) a jak nie ma to są w sklepie :D
 
reklama
Do góry