reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

anula fajnie że masz troszke czasu dla siebie:) rzeczywiście jest inaczej jak ktos chociaz na godzinke wezmie dziecko na spacer:) moja siostra jak przyjeżdża to zawsze zabiera małego na dwór :)

U nas dzisiaj ciepło:), bylismy na rowerku i niedługo pójdziemy na spacer bo szkoda siedzieć w domu:)
 
reklama
my szczepiliśmy tymi nie płatnymi. Młody żadnych powikłań poszczepiennych nie miał więc ok. Po mmr też nic się nie działo

Happy zdrówka dla Denniska. Bez recepty możesz kupić Pudroderm na krostki- działa rewelacyjnie, nic nie swędzi po tym.
 
Cześć dziewczyny
Dziękuje za Gratulacje :)
My od niedzieli w domu , jakoś poszło chociaż łatwo nie było krótko trwało ale boleśnie ale daliśmy radę czekam teraz na ściągnięcie szwów mam nadzieję że to przyniesie mi ulgę bo już jest nie do wytrzymania :/
Patrycja grzeczna 3 razy w nocy się budzi ale tylko na cycka i na zmianę pieluchy
P. daję sobie świetnie radę bez mojej pomocy aż czasami myślę że radzi sobie lepiej niż ja . :-D:-D
Wiktoria zachwycona siostrą .
Paulina głowa do góry ułoży sie może lekki kryzys który szybko przejdzie trzymam kciuki :-):-)
 
sandra to super że córa cieszy się z siostrzyczki i że możesz liczyć na pomoc P.:-) A Patrycja jest przesłodka:-)

U nas zanosi się na burzę, synek juz wykąpany, myślę że szybko zaśnie bo dzisiaj prawie cały dzień byliśmy na dworze:)
 
A ja coś tu dawno nie wchodziłam i nawet nie pamiętam, co ostatnio czytałam :zawstydzona/y:

Sandra, gratuluję i ja :tak: No i zanim zapomnę, składam też przedwczesne życzenia z okazji rocznicy :sorry2: Wszystkiego dobrego! :-D
 
SANDRA super ze tak wam sie uklada :) i ze Wika nie zazdrosna ;)


A ja mimo kryzysu kupilam sobie... sukienke na poprawiny!:cool::cool::cool: tak piekna ze nie moglam jej nie kupic.
 

Załączniki

  • 1398363970019.jpg
    1398363970019.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 38
Sorki ze dwa posty ale z tel. No i kolor w realu mega oczojebny ;)
 

Załączniki

  • 1398364026912.jpg
    1398364026912.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 38
  • 1398364042846.jpg
    1398364042846.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 42
reklama
MAGDA to 3w1 to szczepionka mmr. Ona budzi najwiecej niepokoju wsrod rodzicow szczepiacych. Jest podobno udowodnione ze pare przypadkow autyzmu, cofniecia mowy itp itd po wlasnie tej szczepionce.

Paulina ale u zdrowego dziecka szczepionka nie zaburzy mowy.

Filip faktycznie opoznił sie po tej nieszczesnej szczepionce, ale on był niedotleniony przy porodzie. Ma ta szczepionka duzo metali w sobie, i wlasnie u dzieci podatnych ona "uaktywnia" rozne opoznienia.

Oskara na nia nie szczepilam. odroczylismy na 3 lata :)

Madzialena gratulacje dla siostry :)
Ja ciocią taką prawdziwą nie jestem. Moi bracia sie nie garną do przekazywania nazwiska. Moze to i dobrze bo nie widze ich w roli ojców.

Paulina super kiecka. i kolor przesliczny :)ja w takim stylu szukalam na komunie, ale wlasnie.. z tylu widac stanik, a bez stanika to ja nadepne na cycuszki :D
 
Do góry