reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hejka:)

paulina mam nadzieje że między wami wszystko sie ułoży a kryzys na pewno jest tylko chwilowy:) Trzeba duzo rozmawiac o swoich uczuciach chociaz czasami jest to trudne;/ faceci nie są zbyt wylewni... mój D. też mnie czasami wkurza bo zamiast porozmawiac woli cały dzień się do mnie nie odzywać, za to wieczorem jak sie rozgada to pół nocy potrafimy rozmawiać, a ten wyjazd będzie doskonałą okazją żeby zobaczyc jak będzie wyglądało wasze wspólne życie, powodzenia:)
happymum wytrwałości w ćwiczeniach:) Mi to by się przydała hehe :p
renata mój syn tez strasznie się buntuje:wściekła/y: a nerwus taki się zobił że szok

Co do szczepionek to szczepiliśmy synka tymi płatnymi 3w1 i za każdym razem nic mu po nich nie było, do tej pory mam nie otwarte czopki paracetamol bo kazali kupic w razie jakiejs gorączki:) z dodatkowych szczepiliśmy synka przeciw meningokokom bo pediatra mówiła że warto i D. chciał

Dziewczyny prawdopodobnie znowu zostane ciocią:-) siostra jest w ciąży:-):-)
 
MADZIALENA przeciez nie ma platnych 3w1 ;) 3w1 to podstawowe szczepienie, platne sa tylko 5w1, 6w1, pneumo, meningo, rota i ospa ;)
HAPPY ale my nie mamy ospy. Szczepilam przeciwko ospie, zeby mloda wlasnie albo nie zlapala wogole albo przeszla lagodnie ;)
MAGDA to 3w1 to szczepionka mmr. Ona budzi najwiecej niepokoju wsrod rodzicow szczepiacych. Jest podobno udowodnione ze pare przypadkow autyzmu, cofniecia mowy itp itd po wlasnie tej szczepionce.
 
No wlasnie tez tak czytam ze 3w1 i sie dziwie troche. Paulina a powiedz mi ty mialas platna szczepionke na roczek? Bo mi mowia w przychodni ze ona jest bezplatna a troche sie boje szczepic nie platna
 
cześć laseczki

u nas ciepło ale od rana padało, dopiero niedawno przestało więc zaraz młodemu kalosze zakładam i na spacer idziemy

Młoda mama młody pewnie zadowolony po wizycie u dziadków?

Paulina trzymam kciuki za Was, oby udało Wam się pokonać kryzys

Happy wytrwałości w ćwiczeniach. Daj znać po wizycie czy to faktycznie ospa

Magda jak Majuchna, poschodziło jej to?

Renata współczuję wizyty u dentysty. Ja też muszę się wybrać i jakoś mi nie po drodze

Madzialena gratki dla siorki
 
OLCIA mmr jest bezplatna i ja nia szczepilam, nic sie nie dzialo. Ale jest jakis zamiennik tego, nie wiem dokladnie o co chodzi i czy jest platny, prevenar sie chyba nazywa. Musisz o to zapytac ;)



Edit
OLCIA zamiennik mmr to priorix. Pomylilam sie :p
 
Madzialena-mi tez ćwiczenia sie przydadzą, pupa sir podniesienie:) a brzuch i uda będą umiesnione:)
Paulina-źle przeczytałam:D haha:)
Asik-ospa, bardzo lagodna, chrostek niewiele, narazie zs mało żeby dać płyn do smarowania, jak będzie wiecej mamy zadzwonić po receptę.

U nas ciepło wiec od lekarza wracalismy długa drogą, mały valy czas po nigach szedł i nawet grzeczny był
 
reklama
Witajcie,
ciagle na dworze siedzimy dlatego sie nie odzywam, teraz mam wolne bo Bartka zabrala moja siostra z narzeczonym do McDonalda, jakos mi dziwnie bo pierwszy raz ktos go zabral nie liczac wyjsc na spacer z Ł ale fajnie mam czas dla siebie:-D
Co do szczepien my szczepilismy 6w1 i nic wiecej moze teraz pneumokoki przed przedszkolem
Paulina mam nadzieje ze Wam sie ulozy i A zrozumie ze takie zachowanie moze spowodowac cos zlego:no:
Madzialena, gratulacje ja zostane ciocia w pazdzierniku ale juz jakbym byla bo brat ma dziewczyne ktora ma dziecko i teraz bedzie kolejne;-)
Happy, zdrowka dla Denisa:tak:
 
Do góry