reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam sie ;)
Tak my raczej staramy sie co weekend gdzies wyjsc badz posiedziec w domu w milym gronie bliskich osob ;)
nie mamy problemu by zostawic malego u mojej mamy albo u tesciow .

my juz po obiadku dzis sosik z karkoweczki mizeria i ziemniaczki , a ok 16 jedziemy odwiedzic moja mamuske .
Ł ma zapalenie oskrzeli wiec siedzi na L4 .

zycze milej niedzieli buzka ;*
 
Dzięki dziewczyny za pomysły na prezent:) Jednak nie pojechaliśmy ale w tygodniu się wybierzemy:)
happymum Wszystkiego najlepszego dla Denniska!:*

23may u nas na Wielkanoc to standardowo barszcz biały, biała kiełbasa, jajka faszerowane, sałatka warzywna i zrobimy jeszcze sałatkę brokułową z jajkiem:) Z ciast to babka i makowiec:)

A gdzie spędzacie święta? My będziemy w domku, całe moje rodzeństwo będzie z dzieciakami:) a w niedziele po południu jedziemy do teściowej, tam większość rodziny D. będzie:)
 
My bedziemy u rodzicow i tesciow, rodzice moi i meza beda sie goscic wzajemnie wiec bede miala wszystkich przy sobie, fajnie. A w piatek juz jade do mamy pomoc i bedziemy do niedzieli wlacznie, a w niedziele wieczorem jedziemy do tesciow.
 
Co do jedzenia to planujemy zrobic z mama barszcz z biala kielbaska, lososia zapiekanego z porem, piersi z kurczaka z pieczarka, strogonowa, mielonce, salatke warzywna, salatke z pekinki z suszonymi pomidorkami, rybe po grecku, dwa ciasta, to chyba wszystko, chociaz mama pewnie cos wymysli jeszcze ;-)
 
witam z rana ;]
u nas szaro na dworze ale nie jest bardzo zimno wiec za jakis czas pojdziemy troche na dwor bo maly ostatnio strasznie marudzi juz nie wiem co robic ...
ja swiat nie robie tyko moja mama, Ł oczywiscie juz nie zadowolony bo on tez chce do rodzicow jakbysmy nie mogli jechac do niech w drugi dzien swiat ..;/ tym bardziej ze ja nie dogaduje sie z tesciowa i nie lubie tam jezdzic . ostatnio zawiozlam tam malego wieczorem i mowie do niej zeby go przebrala bo te ubrania sa juz brudne i uklejone od chrupek a ona na drugi dzien znow je zalozyla no jak to zobaczylam to tak sie wscieklam ze masakra i jeszcze cieplo bylo a ona zalozyla mu na dlugi rekaw kolejna bluzke z dlugim rekawem nic ta kobieta sie nie zna ;/
 
Witajcie;-)
u nas pochmurno ale temperatura w miare, Bartek zje 2 sniadanie i po 10 wydziemy na spcer. Jeszcze musze poodkurzac bo maly chodzi zbiera okruszki i nosi do smieci. Ja na swieta nic nie robie jak w kazde jedziemy do tesciow, w sobote wieczorem bo Ł pracuje do 16.
Happy, wszytskiego naj dla Deniska, spoznione ale szczere;-)moj brat tez wczoraj mial urodziny ale 18te, jak ten czas leci. Pamietam jak lezal w wlozku a ja go kolysalam:-p
 
hej. U nas swieta w domu. w niedziele moi rozice i tescie mają do nas przyjechac, bo chlopcy tort urodzinowy beda mieli.Chrzestna O powoedziala ze sie nie wybiera. w kazdej chwili juz moze urodzić i boi sie 100 km jechac :) co do jedzenia?? kurczaka w miodzie zrobie, moze mielone z serkiem plesniowym, albo roladki mielone. Bigos planuje.. i zurek tradycyjnie z bialą kielbaską i jajkiem.
ciast nie pieke. Ł z piekarni przyniesie :)

deszcz dziś u nas pada jakby. mialam dalej ogrodek szykowac ale daruje sobie. choroba mnie rozklada. gardlo boli, kaszle jak stary gruzlik. i zatoki. Boziu.. to najgorsze co moze byc. juz wole swoje ataki astmy jak te zatoki. oczy mi zaraz chyba wyskoczą.
 
Hejka,
Witam nowe mamy :-) Ja jestem 26 letnią mama trójki łobuzów /jak widac na suwakach/ rozwódka i znow mężatka od niecalych 2 miesiecy hehe ;-)
Happy spóznione zyczenia dla Denisa
Dorota zdrówka! u nas dzis tez deszczowo :/


Co do swiat to my robimy sobie sami, czyli tylko my bedziemy . Moi rodzice daleko, tesciowa jest sama i niewiem co planuje ale oni tak nie nauczeni by swietowac tak jak u mnie to bylo z takim swiatecznym snidaniem, bo mi mój Ł. to mówil, ale ja dzieciom swoje tradycje przekazuje i mam nadzieje ze oni tez tak beda robic :-)
Ja robie barszczyk jak zwykle z kielbaska biała, jajka z majonezem, salatka warzywna, wedlinka bedzie o i tyle chyba, jakies ciasto moze zrobie ale jeszcze niewiem jakie :confused2:
Ta pogoda mnie rozbraja :baffled:
 
reklama
hej :)

My swieta jeszcze tak naprawde nie wiemy gdzie spedzimy. Ja napewno chcialabym jechac do moich rodzicow bo od lutego ich nie widzialam ale nie wiem czy Z. dostanie urlop a wiem ze w Wielkanoc moj Z. dopiero z nocki wraca wiec sniadania wielkanocnego raczej nie bedziemy obchodzic bo bedzie odsypial. W planie jest tak ze w Wielkanoc po poludniu zahaczymy tesciow a na nastepny dzien do moich rodzicow pojedziemy na kilka dni. Ale to tylko plany. Gotowac nic nie bede, jedynie jakis sernik upieke i jakies inne ciasto :)

happy spoznione ale szczere zyczenia dla Denniska. Wszystkiego najlepszego!

mloda mama nie obraz sie ale ja osobiscie bedac na twoim miejscu bardziej bym docenila twoich tesciow i rodzicow, zwazywszy ile wam pomagaja i jak czesto zostaja z malym. A akurat to ze tesciowa go ubrala za cieplo, moim zdaniem nie jest powodem do klotni bo babcie z zalozenia sa nadopiekuncze.

U nas dzisiaj pochmurnie ale jak padac pozniej nie bedzie to pojdziemy po Z. na przystanek i jakies zakupy zaliczymy :)
 
Do góry