reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Bry;-) My z mezem u tesciow, maz w poludnie odpala kosiare i zjedzie rodzicom podworko, a ja hop na lezaczek z ksiazka bede sie odmozdzac :-)
 
reklama
OLCIA oplacalo ci sie kupowac taka wielka kolumbryne? Tzn ze on to jak spacerowka z wozkow wielofunkcyjnych ;)
VERONICA fajnie, parke bedziesz miala :) a ty jestes z tata synka? Przepraszam za pytanie, jesli nie chce nie odpowiadaj ;)

wiesz co, ja nie jestem z tata synka bo ten DEBIL mnie zostawil jak mu o ciazy powiedzailam. syna wychowywałam sama prawie dwa lata. a od ponad roku mam kogoś. jest super. postanowiliśmy wziąć ślub. jest poważnie, On małego zaakceptował od samego poczattku, młody mówi do niego "tato" wiec jest naprawde superrr.:)) układa się. no i czekamy teraz na córeczke :D już się nie mogę doeczekać
 
skodzia marzy mi sie takie lenistwo :p:p
veronica to super ze wszystko sie ułożyło i Twój synek i partner nawzajem sie zaakceptowali:)

My juz po krótkim spacerku, za chwile idziemy na rowerek:)
 
Veronika, my się nie znamy :happy2: Jestem Aga, mam 18 lat i termin na grudzień ;-)
Okropnie nieodpowiedzialnie się zachował ojciec Twojego dziecka, ale bardzo się cieszę, że znalazłaś sobie kogoś wartościowego :tak: Super, że Ci się układa :happy2:
 
witajcie kobietki ;]
dla tych z ktorymi sie jeszcze nie znam Ola lat 19 mama polrocznego Mariuszka ;)
my dzis mielismy wielkie sprzatanie maly u tesciow a my dzis mamy gdziesz na wieczor wyskoczyc z kuzynem i jego dziewczyna ;)
pogoda nawet ladna mieszkanko sie wietrzy ;)
milego dzionka zycze ;*
 
VERONICA o kurcze co za idiota :/ kut**a wiedzial gdzie wsadzic a jak sie zachowac gdy sa tego konsekwencje to juz nie wiedzial... A alimenty chociaz placi?
MLODAMAMA czesto gdzies wychodzicie ;) ja ostatni raz wyskoczylam z A. bez Nikoli na sylwestra haha czyli kawal czasu temu. No i dwa razy z kolezanka ale to na jakies 3h... o sory! Za tydzien idziemy na chrzciny ale... to tez z nia :cool:


Dziwnie tak jak mloda popoludniu nie spi. Ale dobrze ze chociaz dobry humor ma. Jutro tez spac nie idzie bo tatusiek przyjezdza..
 
Paulina-wcześnie zrezygnowała mała z dzemek, Dennis codziennie śpi co najmniej 2h w dzień.
Młoda mama ja przez ostatnie 2 lata bez Dennis wyszłam 3 razy. Fajnie ze macie możliwość wyjścia bez dziecka
 
Cześć dziewczyny -:)
Jestem przyszła mamcia -:)w 19tyg ciazy z Bradford ,,,z miła chęcią dołączę do waszego grona -;)
Miło mi was poznać i życzę miłego weekendu -:)
 
reklama
HAPPY jak by mi wstawala jak czlowiek kolo 8:30/9 to bym ja normalnie kladla popoludniu ale ona wstaje o 10:30 :/ to jej nie uspie o 13 bo dluzej by usypianie trwalo niz drzemka, a jakby poszla spac ok 16 to bym potem ja pol nocy nie spala. A tak to pada o 20.30 :)
 
Do góry