reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

MADZIALENA no balam sie troche ale poszlo :p jeszcze taka fajna urzedniczka ze szok az dziwne.

Zdjecia Nikoliny odebrane wiec nic tylko czekac na A. i po paszport i EKUZ smigac :p pradziadek moj w szpitalu odwiedzony. W niedziele tez do niego pojade. Zdiagnozowali mu czerniaka... wczoraj mial jakis zabieg na wezlach chlonnych.
Kupilam dzis mojemu skarbonke z bayernu monachium. Nie otwierana, przynajmniej jak bedzie zbieral na kolejna glupote to nie bedzie podbieral. W srode jade po gre na ps3 dla niego.
 
reklama
Hej kobitki jak tlusty czwartek ? Ja z Zu zjadlysmy dwa i starczy ;D rzeczy po pakowane i jutro juuz ;D
Liza jak tam stresik jest? ;p

Paulina ostatnio kolege z zona spotkalam i mial cale oko czerwone jakby mial zapalebie spojowek i zazartiwalam czy go zona pobila i ti byl glupi zart ale skad mogam wiedziec. Jakies 2nsc temu chwilowi wzrik stracil w tym jednym oku piszedl do okulisty i okazalo sie ze to czerniak no i teraz wyjazdy co chwile do krk bo tylko tam jest onkologia okulistyczna ba razie nue ma przezutow ale kto wie co bedzie dalej a ma 2dzieci. I tez dzisiaj kupilan Zu taka wielka skarvonke sowe tez nie otwierana i bede jej zbierala na cos jeszcze nie wiem na co ale za szybko to jej rozbijac nie chce. Jaj vedzue troszke starsza rozbijemy we dwie to bedzie miala frajde przynajmnieh xd
 
OLCIA masakra.;/ my mamy dla Nikoli konto oszczednosciowe ktore kiedys dostanie na wlasnosc :) a stwierdzil ze jak bedzie rozsadna to po 18rz a jak bedzie glupkowata jak on w tyn wieku to dostanie dopiero jak sie ustatkuje i meza bedzie miec haha
 
Konto kontem ale dla dziecka to inna frajda jak np ma ta skarvonke rizbija i moze kupic sobie cos za swoje piebiadze ;)
 
Ale to wieksze dziecko :p ja np jak bylam mala, z 6lat miala to co miesiac jezdzilam do dziadkow po wyplatach zeby mi 10zl dali bo zbieram na rower hahah jesienia zaczelam zbierac a na wiosne rower wypasny mialam, jakaa dumna chodzilam hehe a mamie nie dalam wymienic mi na grubsze pieniadze bo uwazalam ze mnie oszuka i w sklepie za rower placila po 10 i 20 zl haha a ja stalam i patrzylam
 
Eee tam paulinka wcale nie takie wieksze bo wiem po swojej siostrzenicy ze w wieku chyba ok 3 lat miala radoche jak rozbijali skarbonke i szli tam gdzie ona chciala ;p no kazdt cieszy sie z czego innego ;) a co do konta nie zakladalam i nie mam zmaiaru zakladac zeby pozniej w wieku 18lat za przeproszeniem rozpieprzyla na widzi mi sie i pienidze sie rozplyna hehe xd ja to wole cis dac na pamiatke ja to w ogole chyba dziwna pod tym wzgledem jesten xd a na 18 wolalavym chyba sama jakies male mieszkonko na start kupic bo akurat z mieszaniem dla mlodych osob zaczynajace ztcie samodzielnie jest trudne no i zreszta mieszkania domu to pozniejsza inwestycja moze byc ;p
 
OLCIA dlatego napisalam ze jak bedzie rozsadna to dostanie po osiemnastce a jak nie to jak sie hajtnie :p osobiscie bardzo bym chciala takie konto w doroslym zyciu dostac, bardzo by to duzo rzeczy ulatwilo :tak:
 
paulina ja jak byłam mała to babcia zbierała mi zawsze drobniaki i jak do nas przyjezdzała to zawsze dawała mi do skarbonki:-) mój synek ma swinke skarbonke a jaką ma radochę że ma własne pieniążki:) ciągle mu z D. coś podrzucamy :p

Z tym kontem to fajny pomysł:)

Synek już wykapany, wariuje bo pospał przedtem do 18:-) ciekawe o której zaśnie:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Eh...no i nici z tego mieszkania. Trzeba dalej czekac i szukac czegos innego :)

Paulina a w jakim banku macie to konto oszczednosciowe dla Nikoli? Bo tez chcemy dla mlodego takie zalozyc i robie rozeznanie :)

Olcia wiadomo ze np. mieszkanie na start to super sprawa ale malo kogo stac zeby taki prezent sprawic mlodym. A takie konto z jakas kasa zawsze sie przyda. A to kiedy je sie udostepni dziecku zalezy od rodzica wiec wcale nie musi roztrwonic tych pieniedzy ;)
 
Do góry