reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witajcie,
U nas noc w miare, Bartek zasnal jak zawsze 22 wstal 6.30 ale dzien wczesniej nie spal w dzien zasnal o 20 i wstal 4, masakra musze go klasc na sile w dzien bo nie wyobrazam sobie poczatku dnia o 4:shocked2:dzis Ł ma wolne wiec mam wiecej luzu, pranie zrobilam, posprzatalam i mam czas dla siebie. Wieczorem zrobie oponki z serem bo paczkow nie lubimy a faworki tylko ja jem.
 
reklama
dzięki dziewczyny, Oliwia czuje się dobrze:tak: plam na nogach już nie ma wcale, nic ją nie boli więc ok. Dziś nawet poszła na spacer bo ładna pogoda i nie będę jej kisić w domu.
Na razie dostaliśmy zalecenie badania moczu 1*w tygodniu. Jutro mamy do odebrania wynik badania ASO i w zależności jaki wyjdzie przepiszą ewentualnie jakieś antybiotyki. Także trzymajcie kciuki aby był dobry
 
Hej
Ja kupie kilka paczkow i wsio

Popakowalam prawue wszystko jutri jeszcze rozne rzeczy pozanosze do mamy do piwnicy i spakuje resTe ale juz mam dosc tego pakowania ;/ zaraz idziemy sie kapac Zu usnie musze pozmywac i troszke dopakowac nornalnie nie mam sil
 
Eh...i powrot do rzeczywistosci ale nie powiem...zregenerowalam sily tym pobytem u rodzicow :)

olcia ja w swoim zyciu przezylam 8 przeprowadzek w tym jedna w zaawansowanej ciazy w ponad 30 stopniowym upale a jak dobrze pojdzie to czeka mnie niedlugo 9 bo jutro jedziemy ogladac mieszkanie. I ciesze sie jak glupia bo jednak mieszkanie na wsi nie jest dla mnie :)

A na tlusty czwartek chcialam sama zrobic paczki ale rozmyslilam sie i pewnie kupimy kilka i tyle. Bez szalenstw :)
 
Kechu ja tez za pierwszym razem przeprowadzalam sie z domu to bylam w 9msc ciazy ryczalam przy tym jak bobr :D ciesze sie starsznie ze to juz w piatek ale te pakowanie yhm mam nadzieje ze jutro juz inaczej bedzie xd trzymam kciuki zeby wam wyszlo z tym mieszkankiem a duze ?
 
Ja to ledwo dalam rade bo nie dosc ze upal to jeszcze to byla przeprowadzka do innego miasta. Z reszta ja mam takiego pecha ze zawsze jak sie przeprowadzam to albo mega upaly sa albo sniegu po pas :)
A mieszkanko swiezo po remoncie, na parterze (nie bede sie z wozkiem meczyc), 50m i dwa pokoje. Jedyny minus to to ze nie ma mebli ale w sumie to nam tylko brakuje swojego lozka i stolu bo tak to wiekszosc swoje mamy wiec nie jest zle :)
 
Eee no to super ;D no tu tez jest swierzo po remoncie i umeblowane ale i ja mam kilka swoich mebli najwazniejsza to pralka i lodowka ;p ja wtedy i teraz w marcu wiec tak w miare ;D
 
heja.

ja pączków piec nie musze. mąż pracuje w piekarni, przywizoł zonusi, zebym za bardzo z dietą nie szalała.

co do przeprowadzek. ja ich mialam niewiele. w ciązy byly dwie. ale bylismy wtedy sami z Ł .. wiec i gratów malo. Przy jednej to ja w sumie sama bylam. musialam sie spakowac, a tato z wujkiem mnie tylko przewiezli.

hardcorem byla przeprowadzka na swoje. dwa dni nam zajelo przewozenie sie. dwoje dzieci chętnych do pomocy, pies, koty, dorobek z 9 lat. nie sądzilam ze my tyle rzeczy mamy :)


po za tym znowu pobudka o 5.40. booooooooooooziu.. czemu ta szkola od 10 sie nie zaczyna ;/
 
Witajcie ,

Mi tez Ł juz z rana kupil paczki bo z roboty wracal .. a pozniej moze babcia cos tam upichci ;)
co do przeprowadzek to przeprowadzalam sie 2 razy ale jeden raz to mioalam z 10 lat i teraz jak juz zamieszkalam z Ł i małym ale to mialam bardzo malo rzeczy bo tylko moje ;)

Moje kochanie bylo na noc u dziadkow wiec sie troche wyspalam a do szkoly mam na 11 ;)

u nas robi sie piekna pogoda , na 17 mam ginekologa dzis .
 
reklama
Witajcie,
Bartek zasnal o 22 wstal 6.30:sorry:zjadl sniadanie i dorwal sie do oponek, wczoraj gdy zrobilam zjadl 4, musze troche schowac bo zanim Ł wroci z pracy nie bedzie a i maly jesc nie zechce bo sie zapcha:-pu nas na razie zimno, o 7 bylam w sklepie i strasznie zmarzlam, moze pozniej bedzie cieplej. Musze zrobic wieksze zakupy ale to gdy Ł wroci bo z Bartkiem ciezko, zobaczymy czy dzis sie bo pracuje do 17 a pozniej na szybko do fryzjera leci.
Co do przeprowadzek ja mialam 3, po lo gdy szlam na studia po 2 latach studiow zmienilam mieszkanie zamieszkalam z kolezanka i Ł, i po pol roku zmienilismy mieszkanie bo zaszlam w ciaze i tu mieszkamy juz 3 lata, za jakis czas bedziemy szukac czegos wiekszego ale to gdy Bartek pojdzie do przedszkola a ja do pracy
 
Do góry