reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam w Tłusty Czwartek:-)

asik trzymam kciuki za dobre wyniki Twojej córy:-)
olcia powodzenia w przeprowadzce:-)
anula rzeczywiście szybko synek wstaje:) mojemu P. tez ostatnio poprzestawiały się pory wstawania, zawsze wstawał o 10 a teraz o 8:) Dzisiaj pośpi bo wczoraj pozno zasnął:)

Co do przeprowadzek to jeszcze żadnej w życiu nie miałam :p

Mały jeszcze spi:) Wczoraj zasnął o 23:szok:
My wczoraj z mama robiłyśmy pączusie, wyszło 77:-) także do kawusi będą:-) D. zawinął sobie parę do pracy a synek jak wczoraj się dopadł to zjadł 2:) Dziwne bo nigdy nie przepadał za pączkami:)
U nas coś dzisiaj pochmurno, ale za to weekend ma być ciepły:)

miłego dnia:-)
 
reklama
Madzialena, niestety Bartek rzadko spi dluzej niz do 7 najczesciej wstaje o 6-6.30. I tak niezle bo w dzien spal na sile go uspilam i przez to zasnal o 22. Dzien wczesniej nie mial drzemki zasnal juz o 20 i wstal o 4:szok:to juz wole klasc go w dzien mam czas dla siebie, co prawda zasypia wtedy o 22 ale my i tak wtedy nie spimy a przynajmniej do 6 spi.
My paczkow nie lubimy, ale oponek chyba ponad 40 zrobilam, nie wiem bo nie liczylam ale sporo bylo a juz wiekszosc zjedzona w tym ja 2 zjadlam:-p
 
happy zdrówka.

Ja też kruciutko bo komp sie wali.

Kubuś od dzisiaj antybiotyk ma. Kaszle az mu sie cofa i wymiotuje i ma gorączkę. No a niedawno wyleczyłam go z kataru ;/
 
Hej. Zalatwilam ten akt urodzenia. Nic nie mowili na temat wieku czy zeby A. byl. Bylam tez zwolniona z oplaty za akt urodzenia. No i gadalam z urzedniczka, ktora o dziwo byla strasznie mila i pytalam kiedy mozemy spisac akt slubu, no i niestety dopiero po 8 lipca i taka zdziwiona ze ja jeszcze nieletnia.
Co do przeprowadzek ja mam za soba pare, np w tatym roku na wakacje na dzialke wzielam ze soba prawie wszystko. Teraz nie dawno juz sie prawie calkiem na wies przesnioslam. Wyjazd do Szwecji to dopiero hardcore bedzie. Nie wiem czy przyczepka mi wystarczy haha

PAPITKA chorowity strasznie Kubulek jest. Zdrowka!!
HAPPY dla was tez zdrowka!
 
Biore slub po osiemnastce.
Zaraz wszystko wytlumacze


Edit
Slub kobiety jest dozwolony po 16rz tylko wtedy trzeba miec zgode sadu. Jesli rodzice sie zgadzaja to i tak musi byc sprawa, sad musi rozpatrzec czy przyszle malzenstwo ma stale dochody, mieszkanie, czy nie jest to chwilowe itp itd. Ja biore slub 30.08 a osiemnascie lat koncze 08.07. A ze bierzemy slub konkordatowy (koscielny+cywilny) to musimy spisac akt slubu czy cos takiego w urzedzie. Beda sie pytac czy jestesmy tego swiadomi i pewni jakie nazwisko bede ja nosic i nasze dzieci i takie duperele. Tyle ze myslalan ze zalatwimy to wczesniej bo wracamy w czerwcu 26 bodajze i A. mial na tydzien zostac a bedzie musial siedziec w PL do 09.07.. a akt slubu wazny jest 3msc czyli my najwczesniej mozemy go spisac 30.05.. tak zle i tak nie dobrze ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Byliśmy u lekarza u okazało się że to zatrucie pokarmowe, , pewnie po pierigach kupnych;/ dodatkowo okazało ze mały ma egzeme i to co mial na policzkach (ja myślałam że to liszaje ( to byly pierwsze objawy, tetaz masc ze sterydami na 2 tyg. Codziennie kompiel w specjalnym plynie i balsamowanie całego ciała
 
happymum Ty pisałaś ostatnio że Twój synek zjadł pierogi z grzybami, grzyby są ciężkostrawne dla małych dzieci może dlatego;/ dużo zdrówka dla Denniska
papitka żeby synkowi szybko przeszło
paulina to fajne że załatwiłaś akt urodzenia i już wszystko wiesz:) a tak sie bałaś że samej Ci się nie uda:)

Synek śpi:) Tak się wymęczył po spacerze:) Ja też jakaś śpiąca jestem:)
 
reklama
Do góry