reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hejka:-)
olcia ja pierwszy raz byłam z synkiem u dentysty jak miał 1,5 roku:) podobało mu się bo dostał w nagrodę małą pastę :p Co do zakupów w galerii to nic fajnego tam nie ma, szczególnie dla dzieci, ja zawsze sie nabiegam i nic nie kupię ;P Rzeczy niby duzo ale nic fajnego konkretnego:)
liza dobrze że chociaz siostra Twoja będzie a rodzce może jeszcze się namyslą:)
renata​ duzo zdrówka żeby czasem coś Cie gorzej nie rozłożyło;/

Mydzisiaj sami w domku do wieczora, mama pojechała z braćmi do babci, chlopaki będą malowac babci przedpokój amama pojechła na ploty:-) na obiadek robie mielone z surówką:) Za chwile zabieram się za sprzątanie a pozniej spacerek bo piekna pogoda:) W przyszłym tygodniu ma być niby 16 stopni:happy: malemu chyba trzeba będzie juz ubrac wiosenna kurteczkę sama juz nie wiem zwariowac mozna z tą pogodą:)

Miłego dnia:)
 
reklama
Hej dziewczyny ;p
Madzialena dokladnie wole do legincy jezdzic do gakerii tam wiekszy wybor ;p

My juz po spacerku sprawy zalatqilam obiad sie gotuje dzisiaj barszyk bialy i zas na spacerek ;D

Renata widzialam wiecej twoich kroliczkow itp i hestem pod wrazenoem ;D bombasrik heh ja jakos nie chruje ostatni raz mialam tylko jelitowke 8msc temu i cisza tfu tfu xd
 
Hej;)

Olcia- u nas tez dzis barszcz bialy ;)
Asik- super i jak sie czuje?

Mala lezy zaraz pewnie drzemka. Noc mielismy straszna od 1 ciagle plakala.. Nie wiem jaki powod placzu byl..

Wczoraj okno umylam a dzis deszcz.. :D
 
Magda tfu tfu mojej zab wyszedl i spi ladnie w nocy ;D ja to mam zawsze tez takie szczescie ze jak umuje to na nastepny dzien pada ;D

My pospalysmy ponad godzinke i czuje sie jakas taka dziwna nie umiem juz spac z Zu bo to nie spanie a cziwanie ;D
 
Witajcie,
jestem na chwile bo glowa juz 2 dzien mnie boli:dry:Ł za chwile wraca z pracy to zajmie sie malym a ja poleze bo w dzien sie nie da, co chwile slysze mama ale jutro Ł ma wolne to moze odpoczne
Pisalyscie o dentyscie, Bartek pierwszy raz byl gdy mial 2 latka, teraz byl 2 raz i kolejna kontrol za pol roku chyba ze cos sie bedzie dzialo wtedy wczesniej.
Madzialena, Bartek tez jakis czas temu nie chcial myc zebow a zawsze sam sie o to upominal, okazalo sie ze nowa pasta mu nie pasowala bo kupilam owocowa a zawsze myl mietowa, kupilam znowu mietowa i myje bez problemu.
nie wiem czy widzialyscie ale na bb wrocila pam, nie pamietam nicka ale pewnie wiekszosc z was ja pamieta, na pazdziernku 2014 pisze
 
reklama
Do góry