reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hejjjj

Od razu mowie ze w ciazy nie jestem hahaha.
Jakbym byla to juz bym zamawiala wczasy w psychiatryku :D

Na 99% od czerwca jade do Polski na 3-4 miesiace. Zrezygnujemy z tego mieszkania teraz. I moj pojdzie do kolegi, kiedys mu proponowal ale dzis musi spytac czy nadal aktualne i by mu tylko dokladal do rachunkow bo kolo mieszka sam.
Po weselu moj by tu wrocil jeszcze sam i wtedy by znalazl chate dla nas. Dowiadywalismy sie ze jezeli ja nie mam zadnych dochodow to mozemy brac zasilek na mieszkanie. Baba pytala czenu teraz nie pobieramy noo ale na ta chate nie mozemy bo wlasciciel pobiera i w ogole przekrety wali. Ale mniejsza o to.
I przez ten czas moj w Pl to on nazbiera na ten depozyt i czynsz z gory..
Mam nadzieje ze sie uda.. Troche bysmy sie odkuli.. Bo do trgo wesele..

A z weselem. Noo to mial byc obiad tylko na drugi dzien grill ale w ogole zmienilismy sale bo na tamtej malo zarcia i sie cenia. A ta co teraz zamowilismy to 5 goracych posilkow i inne *******y i poprawiny za 140zl od osoby.
Rodzice zafundowali nam orkiestre i pojazd:p a tesciowie pewnie beda chcieli sale oplacic;)
Bedzie 37 osob plus 3 osoby z orkiestry;)
 
reklama
Madzia to super!!! My tez w czerwcu wracamy, tzn ja i Nikola bo prawko czas zrobic :p
Pokaz sale :) i jakim autem jedziecie? Bo ja to juz nie wiem. Chcialam porsche takie mega ale 3 tysie za 12h :/
 
Paulina- mama mi nie chce powiedziec jakie ale jak powiedzialam o tym ze jeszcze trzeba cos na auto kupic to powiedziala ze niby po co? Wiec wydaje mi sie ze to bedzie limuzyna bo taki kolo wynajmuje w naszym rejonie. O matkoo jaka cena... Oni jeszcze na necie nie maja swojej stronki ale bylam tam jak otworzyli i jest ladnie ale mala sala na max 70 osob noo ale u nas polowa mniej wiec super;) na gorze maja hotel wiec wezmiemy pokoj zebym mogla mala do spania polozyc i zeby tam z nia ktos byl.
A ile u was wolaja za wystroj kosciola?

Noo tez sie ciesze jakby to wypalilo.. Boo tu nic nam nie wychodzi i ciagle mamy pod gorke..
 
MAGda nie wiem ile chca za kosciol bo narazie kontaktowalam sie z kwiaciarnia mailowo czy wogole stroi kosciol i domy bo tez chce. No i powiedziala ze tak i zebym podjechala do niej i zadzwonila. A ja nie moge sie zebrac juz od trzech tygodni gdzies haha ;D a mam ze 4 km.. :p


Edit
A a no i moja mama tez chciala zebysmy limuzyna jechali taka dlugasna. Ale ja nie ma opcji, my chcemy chociaz raz w zyciu miec taka fure na ktora nas nigdy stac nie bedzie haha, no i najlepiej bez dachu, dwuosobowe i zeby A. mogl prowadzic :)
 
Paulina- ja sie tez kontaktowalam z jedna kolesiowa i jak mi cennik wyslalam to myslalam ze padneeeee. Za oltarz sam kwiatki i cos bialego lub inny kolor 1000zl do tego kazda lawka 200zl nasze krzeselka i swiadkow po 100zl kleczniki wejscie itp masakraa. Mama znalazla mi babke ktora za 300stroi calosc.. To jest roznica.. A sale wezme ta babke co pisalam wczesnien i sami bedziemy sobie stroic;) ile nam trzeba;)

U nas w okolicach nie widzialam takich aut na wesela i sciagaja ludzie z duzych miast noo ale ceny tez takie cudne :D

Moje dziecko wlasnie sie rozebralo.. Haha sciagnela sobie bluzke. Skarpety sciag ja nie eiem co ona ma..
 
Magda no to super bo chyba tęsknisz za Polską:)

Paulina hoho porshe na bogato:p A miałam się pytac Ty już do szkoły nie chodzisz?? A co do aktu to sie od ręki odbiera ale nie wiem czy Ty sama możesz jak nie pełnoletnia

U mnie za kościół było 600zł ale oprócz nas były 2 śluby to się dogadałyśmy i było tylko po 300 zł ta ostatnia dziewczyna coś miała dodane ale ona ślub ostatnia miała
 
Kasiek- noo tez ze tesknota i fajnie ze to akurat wakacje. Bardziej mnie cieszy to ze bedziemy mieszkali sami, nie bede musiala po nikim sprzatac i sie wkurzac ze moje dziecko musi byc tylko u nas w pokoju bo w salonie nie ma jak sie ruszyc..
 
KASIEk pisalam wam juz chyba, mialam isc od wrzesnia ale nie wiadomo bylo kiedy do SE pojedziemy, no a ze teraz jest pewne ze jedziemy na dluzej to zaczne w weekendowce w Se. A no chcemy jechac takim na ktory nigdy nas stac nie bedzie :p
 
Paulina a kto powiedział że nie będzie stac:p Nie wiesz jak sie życie potoczy:p
To tu skończyłas gimnazjum czy byłaś w szkole średniej??

A mój dziaj kupiła samochód ale się ciesze:)
 
reklama
KASIEK ja tylko po gimnazjum. Jakie autko kupiliscie? Ja juz marze zeby bylo po weselu to moze do konca roku uda sie kupic nam nowe auto. Bo golfa pewnie ja odziedzicze przynajmniej na rok nauki jazdy po zdaniu prawka haha A. powiedzial ze dopiero w przyszlym roku moze mi dac nowe auto :p
 
Do góry