reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
KASIEK to super :)

No ja na 17.30 jade do fryzjera. Wkoncu bo nie bylam od kwietnia 2013... na solaris sobie skocze odrazu :)
 
Witam dziewczyny:) chwile mnie nie było ale juz jestem... nie nadrobić was nie dam rady...nie obrazajcie się ake siły nie mam... wczoraj sorzatalam cały din i pieklam "zebre" wyszła super:) Dennis wczoraj przyszedł sam siebie i zachowywał sie poprostu jak rozpieszczaony bachor (przeprasza za wyrażenia ale inaczej opisać sue tego nie da!:/

W niedziele mam gości wiec jutro znów będę coś piekła... Dennis dziś yroche Lepszy ale swoje humory nadal pokazuje
Normalnie ktis mi dziecko podmienil
 
cześć
u nas niby ok. To znaczy dziś jest dobrze, nie wymiotuje, brzuch już nie boli, nowych plamek nie ma a i wyniki ok. Jeśli tak dalej będzie to w poniedziałek może do domu wyjdziemy- oby!!!

Kurczę od niedzieli nie widziałam Damianka, tęsknię bardzo...
 
ASIK super ze juz lepiej :) kciuki za wyjscie w poniedzialek
HAPPY o mniaaaam, zebra... ;)


Ja juz po fryzjerze i sie nasolaryzowalam ;) jak zobaczylam moja twarz u fryzjera przy dobrym swietle to sie prawie przewrocilam. Biala jak ksiezyc jestem. Misja solaryzacja czas zaczac :)
 
HAPPY duzo sie nie zmienilo, jedynie koncowki podcielam i wycieniowalam. We wrzesniu czeka mnie drastyczna zmiana bo juz mam dosc dlugich wlosow.


Edit
KEEPLOVIN ZNOWU ZAATAKOWALA!!!. Tym razem jako "SSmama" udzielala sie na pazdzierniku 2014 i staraczkach 2014...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
HAPPY na staraczkach Bestyja wyjasnila wszystko. To ona. Udzielala sie jeszcze jako "99KASIA" i miala profil na fb fikcyjny... wlosy to ja po scieciu mam do polowy plecow. A skrocila mi jakies 7cm
 
Do góry