reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dziś rano Oliwia wstała z bólem brzucha, kilkoma nowymi plamkami i raz wymiotowała:-( lekarz stwierdził nawrót choroby...:-:)no::-(
 
reklama
Madzia heh nawet mi nic nie mow bo to juz od dosyc dawna jest najpierw zabieral mi kanapki teraz wszystko i wszystkich a jak widzi ze pije to drepta lapie za kupek i pije. A jak jem chrupki to stoi patrzy i mlaska ale jeszcze jej nie daje innych chrrupkow a zwykle to daje jej w tym qoreczke i podchodzi i wyciaga sama. A co do trzymania butli kanapki jak jej robie czy parowki to je sama obiady ja daje a bitle czasami trzyma ale rzadko wsio w swoim czasue kubek nie kapek tylko trzyma sama ;D a wlasnie jak Zu laskocze to sie smieje normalnie ale np jak w tv sie smieja albo cos mowia lub ktos przychodzi do nas i sie smiejemy to Zu tez sie smieje ale tak to qyglada jakby wymuszala takie typowe ha haha ha haha tez tak ma? Albo wasze dzieci mialy?

Biegunki nie ma

Asik zdrowja dla cory szkoda ze sie odnoqilo a co lekarze mowia?


Madzia no i zaczela sie heszcze sluchac bo jak mowie nununu to zostawia to co nie moze siada i placze ale juz nie dotyka tego
 
Ostatnia edycja:
Asik zdrowka... :((((
Olcia zdrowka dla malej, dawaj jej tez cos na odwodnienie - np. orsalit u mnie w"apteczce" mam zawsze smecte i orsalit i jak tylko cos sie dzieje podaje bo nie ma na co czekac by potem w szpitalu nie wyladowac i jak do tej pory udalo mi sie tego unikac przy biegunkah i wymiotach :tak:


Dziewczyny wy mówicie ze czas leci a co ja mam powiedziec? :D niedawno cora byla malutka ja mialam 18 lat... a teraz? Hania juz za pare miesiecy 8 lat skonczy.... jakas masakra.... :szok: :tak: :-)
 
Liza dzieki no wczoraj w aprece mi dala ten orsalit ale dwie saszwtki tylko teraz probuje jej dac ale cos jej nie wchodzi a smecte cala bez niczego wypila ;D
 
olciaa - orsalit po lyzeczce mozesz dawac co 5-10min ;) ja zawsze strzykawka podawalam jakos tak wygodniej bylo :D wiadomo tez nie dobre to ale jakos trzeba wmusis w dziecko bo to dla jego dobra :tak: :-)
 
Czyli ten orsalit mozna w wieku mojej N.? Kurcze wlasnie rozkminilam ze przed wyjazdem musze sie zabezpieczyc na kazda okolicznosc, i EKUZ wyrobic Nikoli ;/ lepiej pozno niz wcale sie skapnac.

OLCIA juz wszystko ok z Zu?
MAGDA no moja w pazdzierniku 2 lata i A. mi truje o rodzenstwie dla niej po slubie... Chyba nie normalny haha ;D
LIZA ani sie nie obejrzysz a babcia bedziesz hehe :p a tak na serio to juz nie dlugo nastolatka w domu u ciebie bedzie...
 
Liza rozrobilam w malej iloaci wody i przez sen dalam xd ta ty nie dawno 18mialas a zaraz sama Hani bedziesz 18 robic :D

Paulinka tak mozna nie wiem od ktore miesiaca dokladnie ale skoro farmacetka dala dla Zu to dla Twojej N tez mozna ;D no jaj na ta chwile biwgunki nie ma. No nie gadaj ze nie chcesz drygiego dziudziusia haha ;D
 
Paulina no do nastolatki to jeszcze 3 lata :p takze jeszcze troszke :p a i babcia nie chce za wczesnie zostac :szok: :confused::confused::confused:
Ale tak sie patrze na ta Hanie i naprawde taka mala byla a teraz j8uz radzi sobie w podstawówce i wogole.... :-) leci szybko ten czas nie ma co... :-)

Obiad musze zrobic ale mi sie nieee chceee... :p
 
Liza ja dzisiaj lenia mam naqet z domu nie chce mu sie wyjsc Zu zrobie jakis lekki obiadek a ja mam jeszcze bigos ;D
 
reklama
ja chyba zaraz pomidorówke zrobie :p i bedzie z glowy, osttanio nie robilam :-)
a wysjc z domu i tak musimy po Hanie wiec moze wyjdziemy wczesniej i na placu sie pobawia troche a potem sie po nia pojdzie... :confused:
 
Do góry