reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej dziewczynki :-):-)
Widzę że nie tylko ja mam za kręcony dzień no ja z moją kuzynką przeszłyśmy same siebie mijamy się w windzie ja wchodzę a ona wychodzi i nic po paru chwilach zorjentowałam się że to ona i wybiegłam za nią , po prostu zwała jak nic:-D:-D:-D
Co do religii i wiarę jestem wieżąca ale wieże w to co ja chce czyli Boga uznaje ale nie uznaje kościoła i prowadzenia w nim religii ale kazdy ma prawo wieżyć w to co chce jeżeli potrzebuję z nim rozmowy to znim rozmawiam wszędzie i wcale z tego powodu nie muszę iść do kościoła , ale nie długo będę musiała się w nim pojawiać bo Wicia do komunii.

Chciałabym być już żonką P na razie jesteśmy na etapie który wziąść . Czy cywilny z przyjęciem i małą potańcówką czy kościelny z weselem do rana :-):-)
ale poczekamy aż malutka podrośnie by mogła razem z Wicią brać udział.
Mnie też męczy to że żyję na kocią łapę od kiedy Wiki przyszła na świat moja matka chciała mnie chajtnąć ale całe szczęście tatko stanął po mojej stronie . Ufff i całe szczęście bo to dopiero by mnie wrąbała.
Rodzina na ciska że najwyższy czas z P ale to ja chce powiedzieć tak to jest ten moment a nie że ktoś mi powie :-):-):-)
 
reklama
Paulina- jakie zajebiaszcze :D jaaaaaaaaaa. Niech moja zaczne chodzic:p narazie to sciaga ciagle skarpety. A jak ma rajtuzy to mysli ze skarpety i ostatnio tak ciagnela ze sie wywalila w kuchni na plytkach;///
Renata- nam tez ksiadz problemu nie robil w mojej parafii bo u mojego nie byloby szans. Moi bracia tak niszcza buty a moja
Siostra to juz w ogole zimowe zawsze 3 pary jak nie lepiej.

A ja to nosze i nosze. Zimowe juz mam 3 sezon. Skoro dobre i mi sie podobaja to czenu mam wyrzucic? Ale butow sama mam
Od groma:p niektore nowe leza.
 
PAulina nasz poprzedni porzedni proboszcz tez mial dzieci. cala parafia o tym wiedziala, ale nikt nie donosił bo w sumie po co?? nie nasz interes. Proboszcz byl malo grozny dla spoleczenstwa, a w sumie tez facet, nie?? potrzeby ma, a z potrzeb pojawily sie konsekwencje. Kuria placi alimenty a nie parafianie.
ten poprzedni nawiedzony ksiądz to wogole dziwny jakis byl. mowili ze dzieci tez ma. za krotko byl u nas zeby ktoś byl czegoś pewien.

Magda ja butów mam tez duzo. chlopaki tez. tylko Ł ma ok 5 par.

poszli chlopcy spac. Boze jak dobrze, jak cicho. No juz nie wytrzymywalam. Chyba mnie coś bierze, bo w gnatach tak lamie. czuje sie fatalnie, conajmniej jakbym coś wyczerpującego robila. No a na zakupach w biedronce to ja raczej sie nie umeczylam.


a moj pan mąz wlasny bez zeba chodzi :) Jedynki gornej mu brakuje :D rano sie osmarkalam :D on swoich nie ma, stracił w wypadku prawie wszystkie zeby. I teraz wymienia na nowe :) no a zeby zrobić odlew trzeba bylo zeba rozciąc i zdiąc,bo on na takim bolcu w kosc wkreconym. i wczoraj go zgubil. hahahahahahahaha co on sie do mnie odezwal to ja rechotalam. jak nienormalna :D zasugerowalam mu zeby moze w piątek pojechal z F na SI. przez bialystok zmignie.. branie jak ta lala. dziewoje bedą piszczec z zachwytu. ale w piątek to on juz chyba bedzie kompletną szczeke mial wiec ooo. rwania lasek nie bedzie :)
 
Paulinka butki sliczne

Co do slubow to sie nie wypowiadam nigdy mnie nie krecila biala suknia ani slub z bajki

Dziewczyny moja Zu zrobila rano normalna kupke a pozniej dolownie co godzine zas ale juz taka biegunke ze w pampka wsiakalo a te dwie ostatnie to praktycznie sam sluz ;/ jutro ide do lekarza ale powiedzcie czy dziecko z ktorej z was mialo tak? Martwie sie nie wiem czy leciec do apteki po cos na viegunke czy co robic?
 
OLCIA moja jak jej szly jedynki i dwojki to robila niezliczona ilosc kupek na dzien. Za x razem to juz sam sluz. Niech duzo pije
 
Uff paulina ratujesz mnie tym wpisem bo zaczelam sie fest martwic poszlam do apteki dala mi jakis sympiotyk smecte i cos jeszcze tylko co dziwniejsze ze ma jedynki dolne a wychodza jej 3 dolne :confused: tak czy siak pojde jutro do tego lekarza zeby spraqdzila
 
Ostatnia edycja:
Olcia- panuje teraz wirus biegunka plus czasem wymioty.. Majka miala przez jeden dzien biegunke taka mega co chwile. A ja i to i to. Tez dawalam cos podobnego do smecty. I duzo pic. Bedzie dobrze;) a z tymi zebami to mojej wyszly dwa na dole- jedynki i cisza :p

Moja panna dzis konczy 10 miesiecy. Niby kiedy to zlecialo? Nie wiem...;)
 
OLCIU moja miala jedynki dwojki po czym wyszly jej wszystkie czworki :p trojek nie widac :p
MAGDA a dopiero co w walentynki porod ci wstrzymywali... Ale ten czas leci. Moja 16msc 15tego skonczyla...
 
Madzia no wlasnie daje jej duzo pic bo z 3butle dzisiaj wypila tylko ten sluz mnie najbardziej zmartwil dalam jej te secty propiotyki symbiotyki i na razie cisza zobaczymy w nocy ale wole zeby to nie byla ta jelitowka bo to najgorsze paskudzqtwo wolalabym zeby to byly te zeby a u nas w grudniu wyszly i cisza dalej ;p

Noo a u naszych corek tyljo dzien roznicy leci ten czas jak szalony ;)
 
reklama
Olcia- noo jeden dzionek tylko. Poznalam ostatnio dziewczyne ktorej corka urodzila sie tego dnia co moja 19-tego ale ona o 2-30 w nocy a mi wtedy dopiero skurcze sie zaczely ;)
Moja ma dwa zeby i sie smieje bo mieli wszystko dziaslami jakby caly zestaw juz miala ;) a twoja tez tak ci jedzenie "podbiera"? Moja chocby byla najedzona po dziurki w nosie to widzi ze ja jej lub T to od razu przylazi i tez chce:p dzis np jadla ze mna te chrupki orzechowe takie male kulki, balam sie ze bedzie lykac a ta spryciula brala do buzi jezykiem na bok, pomielila i zjadla :D najlepsze jak sama sobie z paczki zaczela brac :D moja to leniuch bo nie chce sama butli trzymac ani nic w rece do jedzeniA.. Noo chrupki kukurydziane sama trzyma lub biszkopta :)

Paulina- leci czas co? Masakraaaaa. ;) dzieci za szybko rosna;) jak byla taka malusia to chcialam zeby byla wieksza ateraz czasem chce zeby chociaz na chwile byla znowu taka malusia :))
 
Do góry