reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Renata-mój tez pierwszy słowo TATA a teraz jak go yata prosi to ma złość mówi mama;) a jak mnie wola a ja nie reaguje yo krzyczy Ollla :) ogolne mówi malo ale jak już mowi to wyraznie;)
 
reklama
repetka muszę spróbowac te ćwiczenia bo próbowałam skalpel ale po tygodniu wysiadłam kregosłup nie do wytrzymania był.

Dzisiejszy spacer to tragedia. Chcieliśmy wyjść z młodym na sanki bo mrozek troche puścił śniegu dowaliła to idealna pogoda na sami a ten jak sie nam zaczął drzeć jechać na sankach nie chciał przewrócił nam sie w śnieg oczywiście łapki bez rekawiczek i wisk bo łapki szczypią to poszliśmy do babci A bo mieszka 5 min drogi ode mnie a szybkim chodem to i w 3 sie dojdzie posiedzieliśmy u niej potem młody chciał do dziadka to A wziął go do siebie na pół godziny. bidulek cały dzień nie spał i padł u mojej siostry na kolanach o 19.

Ja właśnie nalepiłam troche pierogów wyszło tylko ok 40 bo nie chiało mi sie już cista dorabiac jutro zrobie reszte. głowa mnie boli juz pół dnia wziełam proszki ale nic nie pomaga obawiam sie ze to ciocia migrena mnie dopada.
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
Dlatego pozwolicie że nie będe nadrabiała calkiem dzisiejszych wpisów.

Koleżanka z klasy będzie brała ślub. Mieli brać w koesciele parafialnym jej czyli też moja parafia ksiądz dał im kosztorys i obok była rubryczka do wpisania kwoty co łaska ale najpierw kazał im zliczyć koszty z samej rozpiski wyszło 2000zł + co łaska no poje***o go do reszty. Przenieśli sie do parafi jej chłopa nie wiem ile tam ale pewnie też coś koło tego bo tamtą parafie prowadzi brak proboszcza w mojej parafii. Mamy w socho z nimi takie akcje ze szok. Nasz proboszcz ma dzieci z zakonnicą i w dodatku ze swoim bratem proboszczem drugiej parafii ił sie o ginekolog z naszego szpitala hahaha.
 
Papitka pajacyki, przysiady, brzuszki, to nie tragedia, zaczelam lajtowo i pierwsza serie rozlozylam sobie na dwa razy- pol przed rowerkiem, i pol po :) po tym jak po skalpelu siadlo mi wszystko (pomimo ze robilam na spokojnie) to wole dmuchac na zimne- wakacje wakacjami, i warto sie poswiecic ale mam jeszcze dziecko ktorym trzeba sie zajac :D
Ja juz po kolacji, i cwiczeniach. Teraz kilka innych cwiczen- przy Janolu ;) To tez niezle meczy :D

Rozwalil mnie kosztorys od ksiedza, dozyjemy czasow w ktorych bedziemy dostawac mandaty od nich za nie pojawienie sie w kosciele, a za nieplacone "datki" na tace zaczna liczyc odsetki :)
 
Mamusia Nikosi-u nas:tata, mama, baba, dziadzia, dzidzia, ciocia, am, pi (pić) chce,choć, daj, moje, nie, tak, baja no i tadam ( jak chowa sie pod koc i jak sie go odkryje to podnosi rece do góry i krzyczy TADAM)
 
Eh, ksieza i kosciol to temat rzeka i jeszcze cisnienie sie podnosi jak sie widzi takich pazernych. Ja rozumiem ze z czegos musza zyc ale bez przesady ze normalnego czlowieka na mieszkanie wlasne nie stac a taki ksiezulek caly dom ma tylko dla siebie (u mnie na wiosce tak jest).

U mlodego to mama byla pierwsza i do tej pory mama to glowne slowo jakiego uzywa do wszystkiego. Na mnie mowi mami, tati to tata, baba, mi to mis, mimi to jego chomik, am lub mniam to jesc, im to picie, dada to spacer i jest jeszcze nara i papa zamiennie. No i najwazniejsze to brum brum na auta. A pokazywanie oczu, nosa itp to w ogole go nie interesuje ale kola i swiatla w kazdym aucie pokaze :)
 
Dennisek pokazuke nos i oczy a na auta mowi titit no A ma psa hau hau, udaje jeszcze kaczuszke :) a no i jak tylko wiszi pociąg to krzyczy ciuch ciuch;)

Repetka-Dennis tsk naprawdę jskes 3 miesiące temu wcześniej tylko msma tsts i am
 
happymum 15 miesięcy to wcale nie pózny wiek na nauke chodzenia:) każde dziecko rozwija sie w swoim tempie:) I jaka gadułka już z Denniska:-)
repetka mój synek jak skończył dwa latka to zaczął mówić tak ładnie całymi zdaniami:) Pierwsze slowa to oczywiście mama, tata, baba, daj:) teraz jak cos chce to zamiast mama mówi do mnie Magdalenko hehe:) Ogólnie zna już takie słowa że czasami się dziwie:)
renata oby szybko przeszło to choróbsko z waszego domu:-)

Mały juz wykąpany, niedługo kładę go spać a ja popijam sobie zieloną herbatkę :p
 
reklama
Madzialena Zielona pyszna, polecam tez czerwona! Moj pierwszy lyk to byl odruch niemalze wymiotny (pijalam poniewaz to jedyna herbata bez substancji pobudzajacych), ale z czasem zaczela mi NAPRAWDE smakowac, jest pyszna z miodem i cytryna ;) Tylko dziwi mnie teraz dlaczego na poczatku wydawala sie taka niesmaczna :D

U nas o kapieli nie ma mowy, impreza sie dopiero rozkreca :p
 
Do góry