reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam. Dzisiaj caly dzien zlecual a ja nawet posprzatane nie mam. Codziennie ten sam balagan az sie nie chce, ale gdyby sie olalo to wszystko pewnie by sie spietrzalo.

Sliczne suknie dziewczyny.
 
reklama
JA z A jestem o raju straciłam rachube muszę sie zapytać haha chyba w czerwcy bedzie 5 latek już:zawstydzona/y: i nigdy jakoś nie odgrywalismy scen zazdrości ja w sql nawet z jednym kolegą sie zaqmplowałam i A sie z nim zapoznał i nawet jeszcze razem przez neta grali w te swoje gry:-D

Kubus pięknie zjadł obiadek nawet mi podjadał jeszcze, ostatnio wszystko pieknie je nawet kasze a zawsze musiałam go czymś zajmować zeby zjadł.:-D
 
Jak napisalam ze nie lubie bab wokol niego bo im nie ufam- to mialam na mysli fakt ze faceci troche inaczaj odbieraja pewne sprawy :) Mozemy ich bronic, o bo moj jest inteligentny, taki siaki i owaki, ale jako przeciwna plec mamy inne poglady na niekore tematy :D Jesli on siedzi w barze, podejdzie do niego jakas lafirynda, wda sie w rozmowe, i tak dalej... Dla niego to "nic takiego", jest mmilo polechtany bo ktos zwrocil na niego uwage, no i tylko rozmawial, patrzyl, wachal - ale obiad i tak zje w domu, jesli wiecie co mam na mysli :) zas dla mnie widok plaszczacej sie baby obok mojego lubego, jakies proby dotkniecia go, glupie usmieszki- doprowadzilo by mnie to do szalu :D A on i tak by nie wiedzial o co mi chodzi, bo przeciez ta mila pani chciala tylko pogadac :D Ale w codziennym zyciu takich sytuacji nie miewamy, jest to dla mnie czysta teoria ;)

Dalej mecze sie z obiadem, zupa zrobiona ale ryby mi zostaly, ktorych nie lubie przyrzadzac :D Jasiek z lubym majstruja w pokoju, wiec mam czas dla siebie PRZY GARACH :D
 
RENATA i jak?
REPETKA moj na cos takiego to by wiedzial o co chodzi. I jeszcze glupio by gadal do mnie "widzialas widzialas? Ona mnie podrywala" hahaa. Tak jak bylo w swieta, jednej dziewczynie chcialam dowalic... w sylwestra juz takich akcji nie robila.
PAPITKA my mamy wspolnych kolegow, a raczej ja zakumplowalam sie z kolegami A. On mojego "przyjaciela" nie tolerowal ani ja jego "przyjaciolki" dlatego na poczatku spotykania sie pourywalismy takie kontakty.
 
Paulina byla mojego jest moja przelozona w pracy... :) I tak jak nigdy zle miedzy nami nie bylo, bo jednak rozstali sie jakies 6 lat temu, to ostatnio sie o jakas glupote poklocilysmy i zaczela mi wyrzygiwac wszystkie swoje frustracje odnosnie mojego zwiazku z lubym :D I to chyba jedyna sytuacja kiedy mialam ochote komus dowalic :D Ja kolege jednego mam, mieszkalam z nim przez dwa lata ponad, nie zaden gej :D Luby do mnie przyjezdzal na tamto mieszkanie, lubia sie do dzis z tym kolesiem, ale teraz mieszkamy daleko od siebie, no i dziecko to i czasu mniej, wiec sie nie widujemy za czesto :) Mysle ze lata szczeniesej zazdrosci minely, ale ta ktora odczuwa sie teraz bywa rownie intensywna, i to nierzadko w milym tego slowa znaczeniu, bo jednak dodaje smaku ;)
 
KASIEK hahhaah no to samo moj hahaha a potem "widzisz jak na mnie leca" a tamte musza sie smakiem biedne obejsc haha

Poszlabym na jakas impreze;)
 
Paulina te w zusie to za piszcza jak wchodz:p tak mi kiedys nawkfecal ze cos mu szybciej zalatwily to lody im zaniosl buh to samo na granicy bajeruje celniczki i przekupuje ciasteczkami i tym szybciej papiery mu robia a on jest szybciej w domu:p i
 
reklama
Do góry