reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

No pewnie, zdrada to juz koniec jednak :p Ja sobie nawet nie wyobrazam zwiazku po czyms takim :| Ale bab dookola mojego Luego tez nie lubie :D Dlatego tak jak mowie- podziwiam Was, bo ja bym dostala na leb :D No i tez nie chcialabym byc sama, gdyby mnie tutaj zostawil, gdzie praktycznie i tak nie mam kolezanek, ani rodziny- to bym sie pochlastala :D

Decyzja w sprawie obiadu podjeta! Grzybowa na pierwsze, losos na drugie! :) Czas zabrac sie do pracy, poki mlody spi ;)
 
reklama
Repetka ja bardziej świruje i ustawiam jak jest w domu niż jak na obczyźnie;P

Olcia moja zaczeła chyba jak miała 7 miesięcy raczkowac i od razu przy tym pierwszy raz sama stała przy meblach i przy nich chodziła jak skończyła 8 to juz musiałam ją za rączki prowadzac. Jak skończyła 10 sama już chodziła
 
Ostatnia edycja:
KASIEK mam dokladnie to samo. My juz przeszlo 4 lata stazu mamy, na poczatky zazdrosna bylam konkretnie, teraz tez ale juz sie nauczylam z tym zyc :)
REPETKA minie ci z czasem hehe ;p ja na poczatku mialam hopla jak ona z jakas dziewczyna poprostu rozmawial albo jej czesc powiedzial. Teraz uwazam ze bylam nie normalna haha :p
 
Kasia no moja tak samo przy meblach i łóżku chodzi ale w bok a wczoraj dziadek jej kupił takie krzeselko plastikowe i ono jeździ mi na panelach i się wystraszyła ale dzisiaj już chodzi z nim ale tylko chwilę i na dupcie leci
 
Paulina no to samo chociaż ja na początku nie miałam czasu na to dopiero jak się Dominika urodziła to fochałam się ale teraz to czasami coś powiem żeby pamiętał żeby się prowadzić pożądnie buahhah no u nas będzie 6 lat w tym roku już:p

Olcia
no i dobrze niech ćwiczy:)
 
Witajcie mamusie ;)
Jak tam dzien mija ? My juz jestesmy z malenstwem zaraz wybieramy sie do mojej mamy bo kupila mlodemu pajacyki ;)
Dzis Maly grzeczny nie marudzi ten zel do dziaselek rewelacja bardzo nam pomogl ;)
 
MLODA MAMA a nam dzien mija nudno. Nikola nadzwyczaj spokojna

Robimy potem gofry:D ja skonsumuje same, Nikola zje z powidlami sliwkowymi.
 
reklama
Repetka i masz rację bo jak to mówią jak su** nie da pies nie weźmie ale są oczywiście przypadki do jednego worka wszystkich nie wrzucam ;)

Niby tak, ale jak facet ma ochote zdradzić to i tak zdradzi. Tu niema co zwalac winy na kobiete. Bo ona mnie nie zdradzi, mi krzywdy nie zrobi bvo obca zupelnie jest. Ale jego bym za genitalia.. i o sciane. spakowany blby w ciągu sekund. zadne tlumaczenia by nie pomogły.

o Ł jestem zazdrosna. Ale bez szalu. scen mu nie robie, chyba ze ochrzan w domu taki ze on biedny truchleje. Bo sie czasami zapomina chlopak :D sądzi ze jak przystojny jest to zaraz tabun napalanonych samich za nim :) Musze mu przypominac ze mieszkamy w mojej okolicy.. i zadna nie zaryzykuje by do mego faceta sie zblizyc :D on o mnie jest bardzo. czasami za bardzo..


co do raczkowania. Filip mial 6 miesięcy, Oskar 7. chodzić przy meblach zaczeli oboje chwile po raczkowaniu, a sami to rowno w pierwsze urodziny.


Na obiad odgrzewane kopytka, i pomidorowa.


A tak wogole to zrobilam test.
 
Do góry