reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina mi sie nie podobają takie dwukolorowe wole takie albo takie. Ktoś kiedyś narzekał na biżuterie z apartu ze coś się zniszczyło czy pekła w pół nie pamietam
 
reklama
Kubulek śpi sobie słodziutko.
Kurczaki ale dzisiaj zimno no oszalec można -13 stopni Wczesniej było ok -15 jak wyszłam na chwile to mi uda zamarzły.
Od jutra niby mniejszy mróz ale mają być duze opady śniegu. JA CHCE JUŻ LATO :D
 
Co do bizuterii to ją mam hardcore bo mam uczulenie na nikiel i złoto mama mi dała w prezencie złoty pierścionek to ranę aż miałam a jak naszyjnik mam to całą szyja w krostkach a na uszach od razu ropa mi leci ;/ fajnie nie? ;D


Papitka już nie bądzmy takie że od razu lato wiosnę niech dadzą haha ;p
 
Nie, naprawde podziwiam, bo ja osobiscie oszalalabym w domu bez lubego, no i zazdrosnica jestem, mimo ze nie pokazuje :) Jemu ufam, ale babonom dookola juz nie :D Tak czytalam o tych kosmetykach co piszecie, my uzywamy do Jaska Johnsona, na poczatku Top-to-toe do kapieli, teraz przeszlam jakis tydzien temu na te fioletowe plyny do kapieli i balsam, do glowki rowniez Johnson. Slyszalam ze J's Baby uczula czesto, ale na szczescie nic sie u nas nie dzieje. I od poczatku na dupke uzywam Sudocrem, nigdy nie pudrowalam. I tez problemow nie ma. Duzo z Was pisze o serii dla dzieci Nivea- nie widzialam trgo u siebie, ale moze kupie jak bede w Polsce i wyprobuje :)

A co do slubow- jestem narzeczona, ale do malzenstwa mi nie spieszno ;) Biala suknia juz nie dla mnie, bo czystoscia nie grzesze ;D Koscioly sie mnie nie tycza, jako ze nie jestem z tych szeregow, zas sam papier na moj podpis poczeka ;) I to na pewno jeszcze troche :D
 
Nie, naprawde podziwiam, bo ja osobiscie oszalalabym w domu bez lubego, no i zazdrosnica jestem, mimo ze nie pokazuje :) Jemu ufam, ale babonom dookola juz nie :D Tak czytalam o tych kosmetykach co piszecie, my uzywamy do Jaska Johnsona, na poczatku Top-to-toe do kapieli, teraz przeszlam jakis tydzien temu na te fioletowe plyny do kapieli i balsam, do glowki rowniez Johnson. Slyszalam ze J's Baby uczula czesto, ale na szczescie nic sie u nas nie dzieje. I od poczatku na dupke uzywam Sudocrem, nigdy nie pudrowalam. I tez problemow nie ma. Duzo z Was pisze o serii dla dzieci Nivea- nie widzialam trgo u siebie, ale moze kupie jak bede w Polsce i wyprobuje :)

A co do slubow- jestem narzeczona, ale do malzenstwa mi nie spieszno ;) Biala suknia juz nie dla mnie, bo czystoscia nie grzesze ;D Koscioly sie mnie nie tycza, jako ze nie jestem z tych szeregow, zas sam papier na moj podpis poczeka ;) I to na pewno jeszcze troche :D
ja tez jestem zazdrosna o męża ale na szczęscie tam gdzie mój J pracuje są same chłopy hehehehehe :) ale u nas to też kwestia zaufania, zazdrośc jest dobra ale taka chwilowa co by lekko podsycić uczucia :)
powiem Ci że ja też dużo słyszałam że kosmetyki Johnosona uczulają ale u nas jest super skóra po tej fioletowej serii, za to po Nivea Baby tragedia, krosteczki, sucha skóra i w ogóle mi nie pasują jakościowo ... no ale nie każdemu maluszkowi wszystko odpowiada :)
 
Repetka i masz rację bo jak to mówią jak su** nie da pies nie weźmie ale są oczywiście przypadki do jednego worka wszystkich nie wrzucam ;)
 
Olcia to to rzeczywiście "fajnie" masz z tą biżuteria;/

Repetka
ja też zazdośnica ale jak jest w trasie to on nie ma na nic czasu i nawet nie myśli zresztą my mamy do siebie mega zaufanie ja nawet skłamać mu nie potrafie buhaha


Ja tam nic specjalnego do kąpieli nie używałam co kupiłam to było wszystko jej pasowało.
 
Fakt jak su** nie da to pies nie wezmie, ale jak ten pies ma troche rozumu i ta su*** robi nie wiadomo co to on i tak nie powinien nic brac :) i jak kocha to nie zdradzi, dla mnie nie ma milosci po zdradzie, uwazam ze kobieta ktora wybacza zdrade jest poprostu naiwna, i w druga strone tez to tak dziala.

REPETKA ja ide takim tokiem myslenia ze jak chcialby zdradzic to zrobilby to pod nosem i nie musialby wcale wyjezdzac.
KASIEK ja ogolnie jestem zadowolona z bizuterii z apartu. Aa no i klamac tez nie potrafie hahaha albo sklame i zaraz mnie jezyk swedzi i tak mowie prawde
 
reklama
Paulina święta racja jak ma zadradzić to zdradzi nawet w domu we wspólnym łóżku... Ale myślę że do zaufania trzeba dojrzeć inaczej na początku związku inaczej już po latach Hehhe znaczy kłamać umię tylko do C nie potrafie bo mam wyrzuty wiec i tak mówie wszystko
 
Do góry