reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
A kiedyś jak byliśmy w warszawie to tak sie zagapił na jedna laske ze wchodąc do mcdonalda w drzwi przywalił łbem więc po co miałam sie wściekać skoro bozia sama pokarała. Z reszta taka odpindrzona była że każdy który wchodził to o te drzwi przywalił bo sie tak oglądał.:-D
 
My juz usypiamy powoli ;) a o to kilka zdjec z dzisiejszego dnia jedno nawet z mamusia ;)
 

Załączniki

  • 1390686823456.jpg
    1390686823456.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 28
  • 1390686843963.jpg
    1390686843963.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 32
  • 1390686877224.jpg
    1390686877224.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 27
  • 1390686901535.jpg
    1390686901535.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 24
młodamama- Boziu jakie soneczko kochane ;d

Wam sie wczoraj już po 20 nudziło a mój synek chodzi spać koło 22 chyba że nie śpi cały dzień ale wtedy tez sie sraża tak późno mu zasypiać.

Popijam sobie zieloną herbatke niuniek śpi. Zerwałam sie dzisiaj z wyra bo znowu mi się śniła ciaża no normalnie już któryś raz z rzędu. :-D

Z A sie umówiliśmy że jak wygramy w totka to będzie drugie hahaha
 
U mnie jeszcze ciemno, ale na slonce nie licze :D
Moj Jasiek kladzie sie normalnie kolo 22:30, ale wczoraj zaryzykowalam i polozylam go godzine wczesniej- i cala noc mialam jakas do niczego :/ Tak jak zaczal sie juz ostatnio budzis raz w nocy na budzenie, tak dzisiaj trzy razy. Musialam go bujac bo nie chcial zasnac. Teraz jeszcze troche poleguje sobie, ale cos mi sie wydaje ze maksymalnie pol godziny i sie obudzi. Nie wiem czy dzisiaj zaryzykuje i znow poloze go tak wczesnie, czuje sie jakbym w ogole nie spala :p

Mlodamama tylko jedno zdjecie na 4 chce mi sie otworzyc, ale widze ze sercolamacz Ci w domku rosnie :D
 
Ostatnia edycja:
MLODA MAMA jaki malusii jaaa cie..
REPETKA boziu o 22.30 to ja juz spie haha :p dobrze ze moj dziec spi juz 20/20.30 i wstaje 8/9 :) z natury ja spioch jestem i ona to samo.

My pospalysmy do 9, gadalysmy z tatusiem, zaraz idziemy zrobic sniadanie i kawusie :) zasypalo nas przez noc a ja mam taki katar ze szok.
 
Paulina no mam to dziecko takie dosc pozno spac chodzace ;) Od samego poczatku tak mial. I staram sie to zmienic ale widzisz, jak wychodzi :D dlatego pewnie dzis znowu to samo, 22:30, i nocka przespana bezpiecznie :)
 
reklama
Witam niedzielnie:) my juz po kawie:) mały od kilku dni wstaje o 7 i juz mam dość:/ dzisiaj chyba zaliczymy basen:)
Młoda mama-śliczny maluch
Papitka-mi sie czasto sni ze w ciąży jestem ale pewnie dlatego ze bardzo chce:)

Paulina-ja czekam na śnieg ale w tym roku chyba sie nie doczekam:( rok temu było Dużo i Dennisek był na sankach
 
Do góry