reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Happymum20 Pewnie, jechac i pozwiedzac fajna sprawa. Moja siostra przylatuje do mnie za tydzien wiec pojedziemy pewnie na caly dzien polazic- ale zostawiam Janka z lubym, bo z wozkiem sie tluc nie bede :D Ja z kolei chcialabym pozwiedzac troche wiecej angielskich miast, ale bede musiala poczekac do lata, wtedy moze sobie pojezdzimy po kraju ;) No i znow moja siostra bedzie, wiec tym bardziej.
 
reklama
WOW, ale produkcja:szok:

Witam kolejne mamusie

Co do porodów to córę urodziłam sn 9 dni po terminie. Poród trwał 3,5h z czego tylko pół godz. partych. Syncia urodziłam dzień przed terminem. Też sn. Poród 3h, w tym 15min. partych.

Mam jednego brata, w pażdzierniku kończy 18 lat.

A co do karmienia to oboje na butli
 
REPETKA popatrz jak duze miasta sie roznia. W Sztokholmie na kazdej stacji tunelbany i pendeltågu jest winda. Wszystkie schody, podjazdy zrobione pod wozki i niepelnosprawnych.

Ja juz sie nie moge doczekac wyjazdu do Sztokholmu. Jest wyjatkowo piekny :)
My pospalysmy do 9. Dziwne to moje dziecko ostatnio, zazwyczaj wstawala godzine wczesniej ;) za to popoludniu spi tylko 40min od trzech dni.

Edit
Co do seriali... ogladam pierwsza milosc i odcinka nie odpuszcze. Za to ostatnio wciagnelo mnie Warsaw Shore... sama sie sobie dziwie :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MŁODA MAMA u nas ząbki łagodnie jak do tej pory wychodzą, ale w razie potrzeby mamy żel dentinox. W aptece powiedzieli mi, że jest najlepszy.
U nas również straszny mróz -10...
 
Paulina tez ogladam pierwsza milosc ale od Warsaw Shore wole wawe non stop ;)
my malo spalismy mlody teraz troche usnal to mozna zjesc sniadanie ;]

wlasnie musze kupic ten zel bo nie da rady darcie niesamowite az oczy podpuchniete sa ;[
 
młoda mama dobry jest Dentinox n tak jak piszą dziewczyny:)
happymum no to udanej wyprawy z maluszkiem:)
renata cos długo ta @ nie przychodzi, robiłaś w razie czego test?:)

Ja juz posprzątałam, wyszorowałam łazienkę i zabieram się za obiad - mielone :p Mama pojechała do siorki więc ja dzisiaj gotuję, pózniej razem wrócą i siostra chyba zostanie na nockę:)

Co do seriali to oglądam M jak milość i wkręciliśmy się ostatnio z D. w Wawa non stop :p I czasem jak nie spie to oglądamy z mamą wieczorem Zakazana miłość na Romance tv, super serial:-D A mój synek uwielbia Swinke peppe i ciekawskiego georga hehe
 
Paulina12 Podejrzewam ze na tych stacjach nie ma wind, poniewaz sa stare :D I ich konstrukcja na to nie pozwala. Kazda nowsza stacja jet dostosowana, pociagi wszystkie niskopodlogowe, i chociazby stacja u mnie na wsi- bez problemu wjedziesz wozkiem, windy sa, pomimo tego ze na peron jest piec schodow. Wiec mysle ze te stacje w centrum sa po prostu niemozliwe do przerobienia na ten czas :) Ale niestety, jest to na minus, to fakt :)

Juz mi sie Jasiek obudzil, jakis marudny jest od wczoraj. Na zabki za wczesnie, wiec nie wiem co spowodowala taka zmiane u niego :( Ale placze bardzo duzo, tylko przez chwile, ale za to czesto. Bede go obserwowac, ale mam nadzieje ze to nic takiego, tylko zly humor :p
 
reklama
Do góry