reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

My masujemy też dziąsełka taką szczoteczką silikonową nakładaną na palec. Można nałożyć na nią żel i masować :)
Ja się wyłamie, nie oglądam seriali wolę telenowele. Te mogłabym oglądać non stop :)
My musimy niedługo wyjść więc uspałam teraz J. żeby nie spała na dworzu w taki mróz.
 
reklama
Mlodamama18 ma dopiero dwa miesiace. Ale zauwazylam ze strasznie sie slini, doslownie potoki sliny. Piesci wiecznie w buzi (nie uzywamy smoczka), i je sobie gryzie. Tylko ze to dosc wczesnie na zabki, wiec moze je gryzie bo sie zorientowal ze je w ogole ma :D Tylko nie wiem dlaczego taka maruda mala z niego teraz, wczoraj przed zasypianiem taki koncert nam urzadzil, ze myslalam ze przez ten szok juz nigdy nie pojde spac :D Albo jest malym terrorysta i placze zeby mama tulila ;) ale takiego nawyku tez nie mial, poniewaz nie nosze/nie bujam dziecka bez potrzeby. Nie wiem, naprawde. Zobaczymy jak dzisiejsy dzien minie :p
 
Ok. 3mż u dzieci dojrzewają ślinianki stąd nadprodukcja śliny w tym czasie, a władanie rączek do buzi to normalne. Potem będzie wkładał wszystko co wpadnie mu w ręce. Jednak ząbki pojawiają się różnie w zależności od dzieciątka. Jedne mają szybciej inne później :) Julii wyszły dwie dolne jedynki w 6mż. Teraz czekamy na kolejne :-)
 
Mlodamama trzyma, jak biore go na rece to juz nie lezy mi na ramieniu tylko sie caly prostuje i rozglada naokolo :p Ostatnio uslyszalam od kogos ze za maly jest zeby sie tak prostowac i ze nie powinien jeszcze- ale co mam robic, zlozyc go wpol, bo mu nie wolno tak robic? :D Jesli ma sile, i robi tak sam, to nic w tym mojej winy, ja go nie zmuszam do nadludzkich cwiczen, tylko pozwalam na to, na co sam jest gotowy :)
 
a no wlasnie , ach te nasze dzieciaczki osiwiejemy przez nie ;)
moj powoli sie budzi i przez sen pomrukuje ...



u mnie to samo mowili ze za malutki zeby nie pozwalac na takie cos , ale on byl silny i juz, teraz przekreca sie z brzuszka na plecyki ;)
 
Ostatnia edycja:
Mlodamama18 Jasiu nauczyl sie przewracac na boczki kilka dni temu, wiec jak odchodze od niego to sie kreci na strone w ktora ide i obserwuje ;) Kazdego dnia cos nowego mi gwarantuje ten maly czlowieczek :D
 
reklama
Do góry