reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

SANDRA potem wyslr zaproszenie ;)
MADZIA hahahah moj tez. A gdzie dokladniej? My mamy coneco saturnci w zyciu go nie kupuj. Przed wyjazdem nad morze ok, po wyjezdzie tragedia.

My pospalysmy. O 8 N. wstala ale ogladala minimini i mialam 50min dla siebie
 
reklama
Hejka:)
happymum fajne prezenciki malutki dostał :)

Co do wyjazdów mój D. swego czasu też wyjeżdżał na miesiąć do Niemiec i na 1-2 tyg wracał, było to jak Piotruś miał pół roku i dawałam rady no trzeba było :) Na szczęście jsk był mały był bezproblemowym i grzecznym dzieckiem :p Teraz też w sumie jest ale wiadomo juz starszy i czasem pokazuje swoje foszki:-)

To mój link do fb :)

https://www.facebook.com/magdalena.szpilak?ref=tn_tnmn
 
Hej.
U nas po staremu.
Wczoraj sie dowiedzialam ze mojej sasiadki z Pl coreczka ma dzis miec punkcje spiku kostnego bo podejrzewaja bialaczke;(( nie jest to jakas moja przyjaciolka czy cos ale znam ja dlugo i sie prawie poryczalam. Lezy w Krakowie z nia na onkologii dzieciecej i mowi ze juz nie moze patrzec na te male lyse dzieci;( w tym samym szpitalu na chemioterapie jezdzi chlopiec 1roczny miejscowosc dalej ode mnie ktory ma raka oczu:// Boooooze co sie teraz dzieje.. Co winne sa takie dzieci??? Ta malutka od poczatku slabo przybierala na wadze im, pozniej maloplytkowosc krwi noo a teraz to...

Masakraaaaaa

Witam nowe mamy.
 
Zaproszenia na FB przyjęte .
My z Wiką dzisiaj spałyśmy do 9 :30 teraz szykujemy sie pomału do szkoły jeszcze odpytam ją ze słówek z angielskiego :-). A no i jeszcze zakupy i sprzątanie mnie czeka czyli dzień jak co dzień ale przynajmniej mam spokój bo P jest w pracy i nie będzie się kręcił pod nogami .
 
MAGDA straszna tragedia :/ takie male a tyle sie wycierpiec musi...
SANDRA co nic nie mowicie z HAPPY ze sie bardzo dobrze znacie? :)

My wysprzatalysmy pokoj juz i spokoj. Zaraz moze sie ubierzemy i pojdziemy na spacer a przy okazji do masarni. Zamowilam sobie kubek do splukiwania glowy dziecka, moze dzis przyjdzie.


EDIT Madzialena a nie myslalas o wyjezdzie do Niemiec z nim? Przeciez tam ile lepsze zycie, zwlaszcza ze ty nie pracujesz i nic cie tu nie trzymalo.
 
Paulina12- prawda:) z sandrą przyjażnimy sie jeszcze z czasów zawodówki:) czyli ponad 5 lat:p
Magda- przykre że dzieci chorują:(
my czekamy na kuriera ma być między 8 rano a 8wieczorem:/

my pijemy kawe jak co rano :
 
hej, u Nas nic nowego, psotnik pospał dziś do aż 6.40 normalnie jej rekord..
czy wasze dzieci tez maja obsesje na punkcie jakies zabawki/ bajki?
Julka od jakigos czasu widzi tylko kucyki pony i psy... te kucyki sa z nami wszedzie, jedza z nia, kapia sie, spia... a jak jednego polozy gdzies i zapomnij to placz jak....

Wampi, spoznione wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ;)

ktos pytał o spacerówki, my mamy Smarti i koochi, polecam ten drugi bo jest lekki bardzo ;)
 
23may U nas jak Wiki jak miała tak 2 latka ponad też były tylko kucyki Pony wszystko co z nimi związane dlatego kolekcje ma nie małą później zainteresowania były z Polly i littlest pet shop oczywiście Barbie a teraz że jest starsza to fioła ma na punkcie Monster High to jest dopiero u niej szał:-)
 
Czesc dziewczyny :)
Kiedys juz sie u was witalam i przedstawialam ale przez przeprowadzke i dluzszy brak internetu dlugo tu nie zabawilam wiec pewnie nikt mnie nie kojarzy.
Wiec jeszcze raz... Jestem Kasia, mam 22 lata (jeszcze troche ponad miesiac i bedzie 23 na liczniku) i jestem mama 17 miesiecznego szkraba Nikodema.
Mam nadzieje ze teraz zagoszcze tu troche dluzej :)
 
reklama
Zaproszonkia przyjęte:-)
magda to straszne;/ czym te dzieci zawiniły że muszą tyle przechodzić;(
kechu witam:)
paulina D. juz od półtorej roku ma pracę na miejscu:) wtedy wyjeżdżał bo nie mógł nic tutaj znalezć i mój szwagier mu zaproponował a żeby tam zamieszkać to nigdy o tym nie myśleliśmy:)

Ja juz posprzątałam,siorki córka jest u nas bo druga córa w szpitalu:( Ma coś z jelitkami brzuch ją ciągle boli i wyniki wyszły złe:( będą ją dokładnie badać i raczej zostanie na noc w szpitalu
 
Do góry