reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej, u Nas nic nowego, psotnik pospał dziś do aż 6.40 normalnie jej rekord..
czy wasze dzieci tez maja obsesje na punkcie jakies zabawki/ bajki?
Julka od jakigos czasu widzi tylko kucyki pony i psy... te kucyki sa z nami wszedzie, jedza z nia, kapia sie, spia... a jak jednego polozy gdzies i zapomnij to placz jak....

Wampi, spoznione wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ;)

ktos pytał o spacerówki, my mamy Smarti i koochi, polecam ten drugi bo jest lekki bardzo ;)

Tak Oskar ma fiola na punktcie swoich kilku misiów. Spią z nim, wszystkie razem, bywa ze kilka kolejnych donosi i okazuje sie ze dla Oskara na lozku miejsca brak.Wtedy przychodzi do mamy. Misie jezdzą z nami wszedzie, bywa ze jadają z nami przy stole. Jeden nawet chodzil z Oskarem do p-la mial nawet swoją polke w szatni bo nosil buty :)

F lat 9, pala miloscią bezwzględną do swojego krolika. Aaaaaaaaaaaale krolik nie wychodzi z jego pokoju,zeby nikt nie zobaczyl ze on dzieciak jest :)

Kechu czesc. Ja cie nie kojarze. albo mam zaniki pamieci.



Bylam z dziś z Ł po drzwi do chlopaków pokoju, bo jakos nigdy nie bylo czasu jechac albo pieniądze na coś innego byly bardziej potrzebne :)
tylko teraz je zamontowac .

Jeszcze mam w planach lozko piętrowe, ale tyle ich jest ze jakos zdecydowac sie nie moge.
 
reklama
Renata nie dziwi mnie to ze mnie nie kojarzysz bo udzielalam sie tu tylko kilka dni :)

Moj synek teraz przechodzi manie na punkcie aut. Do sklepu nie mozna z nim pojsc bo jak gdziekolwiek zobaczy chocby zdjecie samochodu to od razu chce i jest histeria jak mu nie dam tego co chce.
 
Teraz wszędzie i w reklamach jak i w sklepach pełno Monster High, Pony, szał na Hello Kitty jakby minął:-D Moje siostrzenice też wariują, potrafią zaśpiewać nawet całą piosenkę z tego filmu Violetta haha, jedna ma 8 lat a druga 5:-) Mój synek ma teraz szał na kolorowanki z naklejkami, po domu dosłownie walają sie kredki :p A z bajek uwielbia Ciekawskiego Georga i Świnkę Peppę :-) ale jak widzi w sklepie jakieś zabawki z tymi wizerunkami to nie woła że chce, na szczęście, albo to dopiero przede mną:) Zasnął po 16 i nie mogę go dobudzić, potem będzie wariował :)
 
Hej teraz będę na bierzaco :D u nas czas leci szybko zaraz 9msc będzie miała moja wariatów 2 zeby ma raczkuje wszędzie jej pełno i wszedzie za mną idzie wstaje przy meblach i przy czym się tylko da :D dzisiaj byłyśmy na szczepienie i wazy 9kg

Witam nowe mamy chociaż pewnie mało kto mnie pamięta bo mało się przyszłam ale niestety tel do bani miałam :(
 
OLCIA pamietamy ;)
MADZIU spokojnie, malutkie dzieci sa bardzo silne!!! Moja Nikola ma kolezanke dwa dni mlodsza. Miala 5 miesiecy jak okazalo sie ze ma wrodzona wade serca i potrzebny byl przeszczep, czyli dziecko w podobnym wieku musialo umrzec zeby Iga dostala serduszko bo przeciez nie przeszczepia serca dziadka 5 miesiecznemu dziecku. Na szczescie serduszko sie znalazlo w lipcu miala przeszczep, we wrzesniu pierwszy raz od pol roku mogla wyjsc na pol godziny poza mury szpitala... Od swiat jest naszczescie w domu.
 
Paulina-chyba ci trochę zazdroszczę tego ślubu:)
Olciaa-Witaj, mam 21 lat i jestem mamą Denniska 21 miesięcy:)
Magda-biedne maleństwo, świat jest niesprawiedliwy:(

U nas jakoś leci:) Dennisek nauczył sie udawać kaczuszke:) Jutro idziemy na zajęcia pierwszy raz:)
 
reklama
Do góry