reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Jakoś ciężko mi się zabrać do naskrobania czegoś... nie zorganizowana jestem przez to że K. w domu i bardzo się rozleniwiłam bo w wielu rzeczach mnie wyręcza:-D

Happy powodzenia w nocnikowaniu. Damian od ok 2 mc woła kupkę na nocnik. Siku bardzo rzadko zawoła

Madzialena 100 lat dla synka

Wampi ja wczoraj mierzyłam młodego i ma 85 cm. O. miała ciekawsze zajęcia niż mierzenie sie;-)
 
reklama
Hej wlaśnie wróciłam do domku udało mi sie po raz kolejny wyjść ze znajomymi i to jeszcze A poszedł ze mną wiec jestem zadowolona w sumie wieczór udany. Znajomi pojechali jeszcze na dyskoteke ale my już nie chcieliśmy przeginać i tak dziwne ze nikt jeszcze nie dzwonił że mamy wracac.:-D:szok:
 
Hejka
asik normalnie pozazdrościć :-) to fajnie że K. wyręcza Cię w obowiązkach domowych :p
papitka fajnie że wieczorek sie udał i udało Ci się troszkę rozerwać :) I A. z Tobą był, to chyba już troszkę lepiej między Wami :)

Ja już coś spania nie mam, mały jeszcze śpi więc wypiję sobie w spokoju kawkę i zjem śniadanko:-D Wczoraj śmiałam się z małego bo dostał na ur zestaw żeli do kąpieli i wkręcił się że to żele do golenia i mówi że on się będzie z tatą golił:-D i oczywiście znowu jakies klocki dostał i masę słodyczy
Zdjęcie0465.jpg tu z torcikiem czekoladowym przekładanym kremem waniliowym i dżemem wiśniowym, oczywiście już wyskubanym z boku jak odpalałam świeczki :p może nie wygląda ale dobry wyszedł:) już go nie ma :p

Zdjęcie0459.jpg a to ja z synkiem bo jeszcze się nie pokazywałam :)
 

Załączniki

  • Zdjęcie0465.jpg
    Zdjęcie0465.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 31
  • Zdjęcie0459.jpg
    Zdjęcie0459.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 34
Tort fajny:) no i z ciebie fajna babka:) synek Słodziaczek; ) dobrze ze małemu prezety sie podobają.

Mały dzisiaj strasznie marudny od rana:/ właśnie kawę pijemy:) mały bez swojej kawy rano już nie potrafi żyć:) dzisiaj S. Idzie do pracy i wychodzi o 13 a w domu będzie o 23:30 wiec całą niedziele spędzę z małym
 
Młody obudził się w o 2 w nocy i płacz. Głaskam, tule itp i nic nie pomaga. K. wstał, położył młodego do łóżeczka, usiadł obok i wystarczyło, że złapał go za rączkę i w minutę już spał...czuję się niepotrzebna

Papitka fajnie, że udało Wam się wyjść

Madzialena ślicznie wyglądacie

Happy u nas też marudna niedziela
 
asik też tak czasem mam, mi nie uda sie uspokoic małego a wystarczy że D. powie jedno zdanie i mały już grzeczny:) ale w nocy to musi być mama :)
U nas też marudna niedziela, synek już od paru dni nie spał w dzień:eek: dzisiaj obowiązkowo idzie spać po spacerze, wczoraj popołudniu już się układał z pieluszka ale goście byli to nie kładłam go spać
 
Hejka :)
Ale tu cichutko coś gdzie się podziewacie :) Mt niedawno mięliśmy gości, brat przyszedł z dzieciakami, wariowali jak nie wiem ale już na szczęście jest spokój :) Pogoda u nas dzisiaj ładna to zaliczyliśmy dwa razy spacer :)
 
Ehh, siedzimy z młodym sami w domku- O. poszła do szkoły a K. do pracy po 2-tygodniowej przerwie. I jakoś mi dziwnie tak, nie mogę znaleźć sobie miejsca
 
Hejo
MADZIALENa synek to chyba calutki tatus :)
ASIK odnajdziecie sie nie dlugo napewno ;)

My jestesmy od rana na budowie. N. spi we wozku w swoim pokoiku, co prawda w pustych zagruntowanych scianach ale pokoj jej :D A. gruntuje sciany, kuzyn kladzie flizy... ehh juz blizej niz dalej ;)
 
reklama
Hejka
asik mi też ciężko było się przyzwyczaić:) A teraz większość dnia sama z małym:)
paulina synek tak jak mówisz bardziej do taty podobny, moje ma tylko oczy :p To fajnie że na budowie praca szybko idzie:)
wampi ja to mogę sobie pomarzyć o wolnym wieczorku :p
Ja położyłam synka lulu bo był marudny i zasnął :) Drugi dzień bez smoczka bo do tej pory ciężko było mu zabrać:( Ale wydaje mi się że rozstanie się z nim już na dobre:) Mi coś laptop znowu szwankuje normalnie masakra ;/
 
Do góry